Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ (/Temat-Wish-com-Darmowe-32zl-na-zakupy-Baza-pytan-i-odpowiedzi-FAQ-98117)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - paweloss - 24-09-2014 15:29

Kurcze, faktycznie ta opcja znikła z aplikacji. Zostało jakby tylko polecanie przez FB/Google+/kontakty czy maile. Dziwna sprawa.

Na szczęście mam swój wcześniej zapisany, jak coś, to macie: https://www.wish.com/s/6dKJGm


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - leman - 26-09-2014 15:08

1.Jaką najtańszą karte podarunkową można kupić ?
2.Trzeba mieć konto bankowe w BZ WBK aby korzystać z tej karty ?
3.Zakładając że mam karte 50zł i kupiłem jakieś rzeczy z tej karty rabatowej za 20zł a wysyłka kosztuje 10zł więc to 10zł pobierają z Gift karty z wish czy z BZ WBK(i jak pobiorą to 10zł to na karcie mam 40zł) ?


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - leepek - 26-09-2014 15:24

(26-09-2014 15:08)leman napisał(a):  1.Jaką najtańszą karte podarunkową można kupić ?
2.Trzeba mieć konto bankowe w BZ WBK aby korzystać z tej karty ?
3.Zakładając że mam karte 50zł i kupiłem jakieś rzeczy z tej karty rabatowej za 20zł a wysyłka kosztuje 10zł więc to 10zł pobierają z Gift karty z wish czy z BZ WBK(i jak pobiorą to 10zł to na karcie mam 40zł) ?

1.Ja mam BZ WBK i chyba najlepsza opcja.
2.Nie.
3. Z gift card możesz zapłacić tylko za towar, nawet jak wydałeś tylko 20 zł to zostaje ci gift na te ~12zł, za wysyłkę płacisz z karty i jak zapłacisz za wysyłkę 10 zł to tyle Ci odejmie. Chyba że kupisz coś droższego niż masz na gift, to różnicę i wysyłkę opłacisz kartą.


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - leman - 26-09-2014 15:58

Czyli jak mam gifta na 32zl i karte na 50zl to moge sobie cos kupic za zalozmy 60zl na wish Tongue ?


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Rabza - 26-09-2014 19:47

Wielkie dzięki Smile na pewno się przyda


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - arnooldzik74 - 02-10-2014 08:56

Hey Michal,

Thanks for using Wish! Unfortunately, the Give $10, Get $10 promotion has ended. However, Wish is always offering great deals! Keep shopping to earn more fantastic rewards!

Thanks,
Wish Customer Satisfaction
http://support.wish.com

odpowiedź od wisha


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Admin - 02-10-2014 09:15

promocja już się skończyła, nie ma już bonusów przy rejestracji, tylko Ci co zdążyli nazbierać gifty mogą je wykorzystać.