Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ (/Temat-Wish-com-Darmowe-32zl-na-zakupy-Baza-pytan-i-odpowiedzi-FAQ-98117)

Strony: 1 2 3 4 5


Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Admin - 19-09-2014 10:34

Witajcie, zapewne większość z Was już wie czym jest wish.com.
W tym wątku będzie aktualna lista pytani i odpowiedzi, będzie to obszerny FAQ, który regularnie będziemy aktualizować o kolejne pytania i odpowiedzi które będą przez Was zadawane/udzielane. Dyskusje prosimy prowadzić w powyższym wątku, tutaj zadawajcie pytania które Was nurtują, a będą one przypinane wraz z odpowiedzią do pierwszego postu. Jeśli jakaś informacja nie jest w pełni jasna lub prawidłowa to zapraszamy do dyskusji w wątku, a na bieżąco będziemy ją aktualizować.
FAQ stworzyłem wraz z badom autorem pierwszego wątku o wish na forum.

GIFT: http://www.wish.com/s/9fckHL (tylko za rejestracje z refów dostaje się bonus 10$)
Czysty link: http://www.wish.com (z czystego linku nie dostaniecie bonusu)

Obszerna dyskusja na temat serwisu wish.com: http://zarabiam.com/Temat-Darmowe-32zl-na-pierwsze-zakupy-Wish-com-95958

FAQ WISH.COM

1. Czy można złożyć zamówienie przez paypal?
Kiedyś była taka możliwość obecnie ją wycofano, można natomiast złożyć zamówienia poprzez podarunkowe karty wbk.



2. Jak wypełnić formularz dotyczący płatności Kartą WBK?
Tak wygląda formularz:

[Obrazek: zamawianie.png]
A tak wygląda przykładowa karta kredytowa z obu stron:

[Obrazek: karta.png]

Biorąc pod uwagę dane z powyższej karty uzupełniamy formularz w taki sposób:

[Obrazek: KARTA2.png]


3. Skąd wziąć kartę podarunkową WBK?
Można ją zakupić w dowolnym banku WBK za 15zł lub zamówić na allegro gdzie ceny są już od 9zł.


4. Czy można korzystać wyłącznie z Kart WBK?
Nie, można wykorzystać dowolne kartę płatniczą, powyższy sposób jest najłatwiejszy dla osób które takowej nie posiadają.

5. Jak dostać bonus 10$ na wish.com?
Wystarczy zarejestrować się z dowolnego reflinka


6. Co zyskuje osoba do której reflink należy?
Jeśli osoba którą się zaprosiło do wish.com zakupi cokolwiek to jednorazowo otrzymamy giftcode 10$ za polecenie.


7. Jak zdobyć własny reflink?
Reflink znajdziemy w aplikacji mobilnej w zakładce "Give 32zł, get 32zł"

8. Czy można połączyć giftcody?
Nie ma takiej możliwości, każdy produkt można obniżyć maksymalnie o 10$ (32zł~)

9. Czy z jednego giftcodu można skorzystać kilka razy?
Tak, jeśli wykorzystamy część giftcodu, to pozostałą część możemy wykorzystać do innego zakupu.

10. Ile czasu trzeba oczekiwać na otrzymanie towaru?
Różnie, zależnie od sprzedawcy. Przeważnie wysyłka do polski to 2-4 tygodnie.

11. Czy można zakupić przedmiot całkowicie za darmo?
Płacimy wyłącznie za jego wysyłkę, która wynosi od 4zł (1$) w górę.

12. Czy giftcode mogę wykorzystać kiedy chcę?
GiftCode ma ważność 1 miesiąca od momentu jego otrzymania.



13. Słyszałem coś o karcie internetowej, powiecie coś więcej?
Zakupy na wish.com można wykonać również dzięki karcie internetowej którą można zakupić poprzez allegro
koszt karty doładowanej kwotą 50zł to zaledwie około 52zł! Aby ją znaleźć wystarczy w wyszukiwarce allegro wpisać:
karta internetowa - jest to wirtualna karta (nie fizyczna plastikowa o której pisaliśmy wcześniej).
Taką kartę można również doładować, ponieważ ma ona swój własny numer konta.


14. Da się kupić kartę internetową taniej?
Tak, obecnie allegro daje bony rabatowe w wysokości 20zł na zakupy za minimum 50zł, dzięki czemu zamiast 51zł zapłacimy 31zł,
a zyskamy kartę doładowaną kwotą 50zł! Aby otrzymać bon rabatowy należy ściągnąć aplikację allegro na swój telefon i poprzez niego
dokonać zakupu płacąc za transakcje poprzez PAYU. https://kupony.allegro.pl/

15. Słyszałem coś o zniżce za sharowanie, o co chodzi?
Za udostępnienie wpisu dla znajomych na facebooku otrzymamy rabat na wybrany przedmiot, jednak nie będzie on wysoki około 4-7zł można go połączyć z bonem na 10$. Oto przykładowa obniżka bez bonu:
[Obrazek: 9gb33z.jpg]
(za ten podpunkt nie jesteśmy w 100% pewni, może ktoś z was potwierdzi czy aby na pewno można połączyć go z bonem na 10$)


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Ciastek - 19-09-2014 10:52

Można też kupić kartę internetową za 5 zł na allegro (BZWBK) i oczywiście trzeba ją doładować.


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Szrejter - 19-09-2014 11:03

Za share cena obniza sie pare zl zazwyczaj 4-6zl i mozna uzyc gifta 10$ tez. U mnie w apce tak jest.


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - paweloss - 19-09-2014 12:41

(19-09-2014 10:34)Admin napisał(a):  13. Słyszałem coś o zniżce za sharowanie, o co chodzi?
Za udostępnienie wpisu dla znajomych na facebooku otrzymamy rabat na wybrany przedmiot, jednak nie będzie on wysoki około 4-7zł można go połączyć z bonem na 10$.

(19-09-2014 10:52)Ciastek napisał(a):  Można też kupić kartę internetową za 5 zł na allegro (BZWBK) i oczywiście trzeba ją doładować.

U mnie nie można połączyć tych dwóch gift cardów, można wybrać albo -10$ albo -1/2$ za Share. Poza tym na kilkanaście prób na różnych kontach nigdy nie udało mi się zdobyć tej obniżki procentowej za udostępnienie, a jedynie te groszowe gifty, więc to raczej nie działa.


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - kazik0o - 19-09-2014 13:28

(19-09-2014 10:34)Admin napisał(a):  3. Skąd wziąć kartę podarunkową WBK?
Można ją zakupić w dowolnym banku WBK za 15zł lub zamówić na allegro gdzie ceny są już od 9zł.


Można tez samemu zrobic karte internetową za darmo bez prowizji jak na allegro w pare minut Smile np: https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=1823


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - paweloss - 19-09-2014 13:40

(19-09-2014 13:28)kazik0o napisał(a):  Można tez samemu zrobic karte internetową za darmo bez prowizji jak na allegro w pare minut Smile np: https://www.centrum24.pl/prepaid/index?index=1823

Ale jak samemu "zrobisz" kartę? Przecież podałeś tylko link do rejestracji już wcześniej zakupionej np. na Allegro.


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Admin - 19-09-2014 17:50

(19-09-2014 12:41)paweloss napisał(a):  
(19-09-2014 10:34)Admin napisał(a):  13. Słyszałem coś o zniżce za sharowanie, o co chodzi?
Za udostępnienie wpisu dla znajomych na facebooku otrzymamy rabat na wybrany przedmiot, jednak nie będzie on wysoki około 4-7zł można go połączyć z bonem na 10$.

(19-09-2014 10:52)Ciastek napisał(a):  Można też kupić kartę internetową za 5 zł na allegro (BZWBK) i oczywiście trzeba ją doładować.

U mnie nie można połączyć tych dwóch gift cardów, można wybrać albo -10$ albo -1/2$ za Share. Poza tym na kilkanaście prób na różnych kontach nigdy nie udało mi się zdobyć tej obniżki procentowej za udostępnienie, a jedynie te groszowe gifty, więc to raczej nie działa.

Mi też się tak wydaje, jednak ktoś w tym temacie stwierdził że się da, więc już sam zgłupiałem Smile


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - musicfan - 19-09-2014 18:02

Można samemu sobie zakładać konta.na tą samą osobę i dostawać 10$? Sprawdzają to?


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - soszka2000 - 19-09-2014 18:13

(19-09-2014 18:02)musicfan napisał(a):  Można samemu sobie zakładać konta.na tą samą osobę i dostawać 10$? Sprawdzają to?

Można ja tak robię i wszystko jest OK


RE: Wish.com - Darmowe 32zł na zakupy - Baza pytań i odpowiedzi FAQ - Szrejter - 19-09-2014 18:38

Postanowiłem poświęcić chwilkę i pokazać wam, że u mnie działa to z share na FB.

Jakiś przykładowy zegarek do testów.

[Obrazek: 88656944047910367379.png]
(Cena przed share, normalna.)

[Obrazek: 13444685814335365150.png]
(Podsumowanie zamówienia przed share oraz z użytym 10$ giftem zniżki.)

[Obrazek: 06835391292734348581.png]
(Cena po share.)

[Obrazek: 32352583765043585957.png]
(Zamawianie po share.)

[Obrazek: 54038604075787831302.png]
(Zamawianie po share na PC.)

Jak widać wszystko działa. Nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich Big Grin