Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin (/Temat-Miasto-Szczyrk-Dekoria-Starter-Orange-2x-Probki-karm-Royal-Canin-9811)



Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin - Stachu - 05-07-2010 12:06

Witam dzis przyszły do mnie paczki(nazwy w temacie)

Miasto Szczyrk:
[Obrazek: ec9dd410.jpg]
Dekoria:
[Obrazek: 8c380d86.jpg]
Starter Orange(już drugi):
[Obrazek: c94f43fe.jpg]
Karma dla Psa Royal Canin:
[Obrazek: 9f2dd0e7.jpg]
Karma dla kota Royal Canin:
[Obrazek: d310a4df.jpg]

Czekam na tą koszulke WSZIB już miesiąc+ i nadal nie przychodzi;/


RE: Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin - Danio - 05-07-2010 12:25

Koszulka dojdzie. Ja czekałem jakieś 1 i pół miesiąca. Od royal-canin dostałem już 3 razy i od orange 2


RE: Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin - Enduro - 05-07-2010 14:22

gz ja czekam na royal'a i na orange i dupa jeszcze nie przyszło Tongue jeszcze raz gz


RE: Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin - Mozzilek - 05-07-2010 20:30

Może ktoś powiedzieć co to jest z tej Dekorii ?


RE: Miasto Szczyrk, Dekoria, Starter Orange, 2x Próbki karm Royal Canin - Stachu - 05-07-2010 21:10

(05-07-2010 20:30)Mozzilek napisał(a):  Może ktoś powiedzieć co to jest z tej Dekorii ?

Próbki tkanin ;D