Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pare Buxów/Surfbarów na raz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Pare Buxów/Surfbarów na raz (/Temat-Pare-Buxow-Surfbarow-na-raz-98104)



Pare Buxów/Surfbarów na raz - Genway - 17-09-2014 18:09

Cześć. Wpadłem ostatnio na pomysł, żeby zacząć korzystać z kilku stron tego typu naraz, nie kupując wogóle poleconych ani nic.. Po prostu wchodzę codziennie klikam co mam klikać i tak w kółko. Jakie polecacie serwisy? Mogę parenaście złotych tygodniowo wyciągnąć?
Pozdrawiam


@edit
nie mam zbytnio zamiaru nic inwestować na początku Tongue


RE: Pare Buxów/Surfbarów na raz - xardas1020 - 17-09-2014 18:59

bez inwestycji w rr czy bez dr na kontach standard nawet przy kilku stronach zarobek będzie po tygodniu w groszach a nie w złotówkach


RE: Pare Buxów/Surfbarów na raz - pointsmaster - 20-09-2014 16:39

Do tego powinienes sie zapatrywać na zysk miesieczny a nie tygodniowy, bo miesiac bez refow to niezbedne minimum - przeważnie jest to 50 dni przy założeniu, że:
-stawka $0.01 za klik
-min. wypłaty $2
-ilosc reklam 4
Teraz średni zarobek za okres 50dni:
$2*x(ilosc buxów)*0.2(80% do tego czasu przestanie wypłacać)=$0.4*x

Czyli podsumowując po 50dniach zarobisz 1.20zł od buxa. Niezbyt się opłaca w samotności. Mam nadzieje, ze moja rachunki sa zrozumiale.
A co do metody zarabiania są inne, lepsze sposoby. Tylko wymagają one trochę wiecej niz logowanie sie do serwisu.