Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup Xboxa 360 SLIM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: Xbox (/Forum-Xbox-144)
+---- Wątek: Zakup Xboxa 360 SLIM (/Temat-Zakup-Xboxa-360-SLIM-98059)

Strony: 1 2


Zakup Xboxa 360 SLIM - Deus - 16-09-2014 13:59

Witam.
Ostatnio narobiła mi się ochota nabyć dla siebie konsolę, więc wybór padł na Xboxa 360 (One chyba trochę za drogi w stosunku do jego ilości gier).
Z góry piszę, że nie chcę przerobionej w żaden sposób konsoli.

Kolejny etap to wybór modelu konsoli. Fat raczej jest dość awaryjny i głośny z tego co pamiętam, więc raczej dużo przyjemniej i bezpieczniej byłoby korzystać z wersji Slim.

Teraz czas na moje pytania.
Czy lepiej jest kupić wersję Super Slim od wersji Slim?

Wersja Slim znacznie bardziej mi się podoba jeśli chodzi o obudowę, poza tym w wersji Slim LED Ring pokazuje ilość podłączonych padów co nieraz jest przydatne. W Super Slim o ile mi wiadomo tego nie ma. Dodatkowo chyba nie różnią się chyba ich specyfikacje.

Czy lepiej kupić używaną czy nową?
Chciałbym nie wydać na nią za dużo, ale nie wiem jak wygląda statycznie awaryjność tych konsol i czy nie lepiej zabezpieczyć się gwarancją.

I jeżeli nowa konsola to gdzie kupić najtaniej? Jeżeli ktoś zna jakieś dobre sklepy to poproszę o jakieś linki lub namiary.


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - lukaszz9 - 16-09-2014 21:57

kup slim 4gb uzywana na allegro. ten E mi sie nie podoba (pod kazdym wzgledem)


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - unname - 21-10-2014 17:32

Ja bym jednak polecał wersję 250GB bo już np w gta 5 nie zagrasz bo będziesz musiał dokupić dysk. Jeśli chcesz trochę zaoszczędzić to kup lepiej używaną konsolę tak jak mówił poprzednik zwykłą slim bo ich awaryjność jak praktycznie zerowa, sam taką posiadam praktycznie od premiery i nie miałem z nią żadnych problemów.


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - MartinS - 21-10-2014 17:43

Planujesz ją przerabiać? Jeżeli tak to tylko slim 250gb z data produkcji do 08.2011 nie młodsza. Mam taki model i po wypaleniu ponad 220 gier oraz większej części ograniu konsola dziala bez zarzutu. Oczywiście granie online bez problemu.


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - essi - 23-10-2014 08:12

Nie kupuj Xboxa 360, nie opłaca się, lepiej dorzucić parę stów i kupić One albo PS4 to już są inne generacje.


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - Szaman1644 - 23-10-2014 08:40

(23-10-2014 08:12)essi napisał(a):  Nie kupuj Xboxa 360, nie opłaca się, lepiej dorzucić parę stów i kupić One albo PS4 to już są inne generacje.

Chyba około 1K trzeba dorzucić, a nie parę stów. Wiadomo inna gra jest wtedy, ale dużo więcej kosztuje konsola, jak i same gry. W sumie to jeśli coś ze starej generacji to nie lepiej PS3? Wtedy za granie online nic nie płacisz, a w XBoxie musisz mieć abonament.


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - BloNdyN - 24-10-2014 22:18

Zalezy jak co komu sie podoba. Moim zdaniem xbox jest ok. Gralem u kumpla, sam zamawiam teraz z allegro przerobionego, bo lepiej sie oplaci. Ps3 mi sie nie podoba wygladem i pad jego. Natomiast xbox z wygladu juz wypada lepiej.

Jak by mnie sie pytal np znajomy co mu polecam odrazu bez namyslu: xbox

Ale jak kto woli i co lubi Smile


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - Napster123 - 11-11-2014 13:51

Moim zdaniem zakup xboxa się opłaca bo jest lepszy od ps Smile
Ja polecam ci ten z 250gb


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - emp3 - 07-03-2015 15:17

Miałem X360 RGH. Spoko, wybrałem ze względu na pada, aczkolwiek teraz wolałbym jednak PS3 z przeróbką, bo wtedy jest też dostęp do sieci, no ale pad wg mnie gorszy. Dla każdego coś dobrego.


RE: Zakup Xboxa 360 SLIM - Knight97 - 27-03-2015 22:36

Mam i X i PS i szczerze - najlepszy wychodzi X360. Niestety, moje ulubione typy gier są po prostu lepsze na X. Dlaczego?
Zobacz Forzę 4. Potem GT5. Niby 1000 aut z czego 90% to modele wyciągnięte z PS2...
Gier można by wymieniać wiele. A co do przeróbki - jeżeli nie grasz po sieci to naprawdę warto. Dlaczego? Nie niszczysz sobie płyt przez ich odczyt.
Co do next genów PS4 i XOne - poczekaj z 3 lata, cena spadnie poniżej tysiąca, gry będą ciekawsze. Teraz nie ma nic co by usprawiedliwiło wyższą cenę konsol i gier w stosunku do starej generacji. Grafika mimo wszystko nie jest najważniejsza.