Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. (/Temat-Pomysl-na-zarobek-przez-shorte-st-POTRZEBNI-JESTESCIE-WY-98054)

Strony: 1 2 3


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Kickster - 16-09-2014 13:06

Powiem tak, wielu probowalo, nikomu sie nie udalo. Sam bym sie sie w to nie bawil bo zarabiam zupelnie innymi metodami. A nowi szybko zniecheca zobaczac mizerne wyniki takiej pracy. Nie polecam, wrecz odradzam. Ale to tylko moje zdanie.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 13:15

Macie racje.. Dobrze że mnie odwodzicie od tego pomysłu. Pewnie niepotrzebnie bym się angażował. Mi jak na razie niezbyt idzie to zarabianie. Coś tam na shorte.st uzbieralem grosza, na firesub probowalem ale tylko wsywietlenia, zero leadów... A tak a propos, lead oznacza każde obciążenie konta ?. czyli te 3x w tygodniu.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Kickster - 16-09-2014 13:31

Lead jest wtedy jak ktos wysle smsa i otrzyma kod potwierdzajacy ktory wprowadzi na stronie oferty i zostanie obciazone jego konto a Ty tym samym otrzymasz wynagrodzenie w wysokosci 3,50. uf


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 14:25

Czyli potem jak zostaje obciążony kolejnymi smsami to już kasy nie dostaje ? Tylko za ten pierwszy ? ;o. Chyba że źle rozumuje. Ilość leadów to ilość osób które wpisały otrzymany kod smsem ?


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Fineks - 16-09-2014 14:28

(16-09-2014 12:24)rettush94 napisał(a):  
(16-09-2014 12:20)chiqi napisał(a):  Po za tym, pomyśl sobie 1000 klików po 5s


To akurat nie problem. Kółkiem z myszki klikasz - wszystko otwiera sie w nowych kartach.

A potem klikać we wszystkich kartach na skip ad? Bez sensu. Co najmniej godzina roboty, 1,68$? To już w McD lepiej płacą... Poza tym nawt jeśli zbierzesz taką grupę osób, to nie uwierzę w systematyczność... więcej zachodu niż jest to warte, ale to tylko moje zdanie Wink Odpuść sobie skracanie, bo na tym forum i każdym podobnym (palcem wskazywać nie będę) dużo osób to reff hunterzy podrabiający screeny. Klikanie w reklamy też kasy Ci nie da, co najwyżej nabijesz komuś kabzę.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Kickster - 16-09-2014 14:34

(16-09-2014 14:25)rettush94 napisał(a):  Czyli potem jak zostaje obciążony kolejnymi smsami to już kasy nie dostaje ? Tylko za ten pierwszy ? ;o. Chyba że źle rozumuje. Ilość leadów to ilość osób które wpisały otrzymany kod smsem ?

Nie. Dostajesz tylko za ten jeden raz, kazde nastepne obciazenia jego rachunku wplywaja na konto admina firesuba Jerk


Odp: RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - broofie - 16-09-2014 14:35

(16-09-2014 14:25)rettush94 napisał(a):  Czyli potem jak zostaje obciążony kolejnymi smsami to już kasy nie dostaje ? Tylko za ten pierwszy ? ;o. Chyba że źle rozumuje. Ilość leadów to ilość osób które wpisały otrzymany kod smsem ?

Tak, dobrze rozumiesz. Dostajesz kase tylko raz, a konto osoby ktora wyslala SMS jest dalej obciazane. Jesli chcesz odnowienia (odnowienia to nic innego jak dostawanie kasy za kazde obciazenie) to polecam serwis Eforsa.pl.

Tapniete z telefonu


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - rettush94 - 16-09-2014 15:13

(16-09-2014 14:34)Kickster napisał(a):  
(16-09-2014 14:25)rettush94 napisał(a):  Czyli potem jak zostaje obciążony kolejnymi smsami to już kasy nie dostaje ? Tylko za ten pierwszy ? ;o. Chyba że źle rozumuje. Ilość leadów to ilość osób które wpisały otrzymany kod smsem ?

Nie. Dostajesz tylko za ten jeden raz, kazde nastepne obciazenia jego rachunku wplywaja na konto admina firesuba Jerk

Że co prosze ??... na konto admina. ja jebie...

(16-09-2014 14:35)broofie napisał(a):  
(16-09-2014 14:25)rettush94 napisał(a):  Czyli potem jak zostaje obciążony kolejnymi smsami to już kasy nie dostaje ? Tylko za ten pierwszy ? ;o. Chyba że źle rozumuje. Ilość leadów to ilość osób które wpisały otrzymany kod smsem ?

Tak, dobrze rozumiesz. Dostajesz kase tylko raz, a konto osoby ktora wyslala SMS jest dalej obciazane. Jesli chcesz odnowienia (odnowienia to nic innego jak dostawanie kasy za kazde obciazenie) to polecam serwis Eforsa.pl.

Tapniete z telefonu

A Ty tak przez miecha zarobiłeś ponad 2 koła na eforsie ? Big Grin. Spróbuje zobacze, obczaje. Myśle że ten temat może być do zamknięcia.


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - Dziulas - 16-09-2014 17:24

Kolego jest już taka grupa na fb Smile jestem w niej, dałem ok 15 linków i mam 8 wejść a wyklikałem dużo dużo więcej szkoda sensu Smile


RE: Pomysł na zarobek przez shorte.st. POTRZEBNI JESTEŚCIE WY. - RaiZeN - 16-09-2014 18:43

Jeśli mogę się wtrącić - Mam inny pomysł. Założyć prostą stronę gdzie każdy mógłby wkleić swój link i dodawałby się on na podstronę za pomocą funkcji file_get_contents, na końcu całego kodu dodać prosty skrypt javascript który symulowałby kliknięcie w ten guzik (tak, to jest wykonalne i bardzo proste) a po skończeniu by się zapętlał. Użytkownik musiałby zostawić tylko włączoną stronę a skrypt robiłby wszystko sam, adres miałby postać np. "jakasstronaoshorte.pl/click/?url=http://sh.st/12345". Jeśli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na PW.