Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Forum ! (/Temat-Forum-9804)



Forum ! - KristopheR - 05-07-2010 10:43

Siema,

Ostatnio zauważyłem, że na forum nie pojawią się przetłumaczone teksty z Lockerz.com
Nie mam nic do tłumaczy ani do forum gdyż jest zaje**ste, lecz dział tłumacznia ostatnio się chyba zaniedbuje Smile
Nie mam nikomu za złe, ale nieraz chciałbym przeczytać profesjonalnie przetłumaczony tekst przez naszych userów Big Grin Oczywiście sam również go sobie przetłumaczę lecz, inni userzy to nie wiem.

Pozdrawiam !


RE: Forum ! - Lukisss - 05-07-2010 10:48

Potwierdzam to co kolega napisał wyżej.


RE: Forum ! - omisiu - 05-07-2010 10:50

Może wakacje mają...Smile Zapomnieliście?


RE: Forum ! - Lukisss - 05-07-2010 10:56

(05-07-2010 10:50)omisiu napisał(a):  Może wakacje mają...Smile Zapomnieliście?

Przez wakacje online by byli ;P ?


RE: Forum ! - SZAFI - 05-07-2010 10:56

również potwierdzam...


RE: Forum ! - pkrecik6 - 05-07-2010 11:20

Jeżeli zauważyliście to mamy 2 tłumaczy na Forum tych oficjalnych. I wiecie że są wakacje więc przecież mogło się tak stać że oni np. pojechali sobie nad może czy gdzieś tam to akurat nieważne. to jak umiecie tłumaczyć to możecie przecież tłumaczyć hallwaya nikt wam tego nie zabroni.


RE: Forum ! - KristopheR - 05-07-2010 12:33

Tak panie krecik, lecz oni byli dostępni jak pisze Lukisss Smile
Poczekamy na wypowiedź kogoś z "wyższej rangi" xd


RE: Forum ! - KristopheR - 05-07-2010 14:11

Ponawiam Smile


RE: Forum ! - Admin - 05-07-2010 14:14

tak jak krecik powiedział oni też mają życie prywatne a to że są online do niczego ich nie zobowiązuje, rozglądam się za tłumaczem adekwatnym na tą pozycje jednak wiekszość albo używa translatora zamiast tłumaczyć samemu albo po prostu się nie nadaje. Masz racje tłumacz by się przydał, z pewnością wkrótce ktoś nowy otrzyma taką range by pomóc obecnym "różowym".

Dużo osób korzysta z wakacji - kolonie, wycieczki, obozy, plaża, morze, góry - Marello również ma tygodniową przerwe i tylko wieczorami się pojawia, staramy się jak możemy jednak musicie zrozumieć że odpoczynek i chwila przerwy należy się każdemu Smile

Co do tłumaczy to jeszcze raz się powtorze - szukam odpowiednich.

Zły dział, niepoprawny temat - przenosze.
Na przyszlosc tez nie bumpuj swoich postow.


Forum ! - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.