Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobie na tym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zarobie na tym? (/Temat-Zarobie-na-tym-98039)



Zarobie na tym? - mumminos - 15-09-2014 22:29

Tak jak w temacie. Daje tu zdj statystyk z mojego FP zalozony 3 dni temu, temat humor gimbusiarski. Jestem ogolnie nowy w zarabianiu przez neta i zakladaniu FP . Da rade cos wyciagnac z tego? Jesli tak to co mam wrzucic, skrocone linki czy suby? Przybywa 2k like/dziennie.
[Obrazek: xxx.jpg]


RE: Zarobie na tym? - Kickster - 15-09-2014 23:01

dawaj cycki w skracacze xD


RE: Zarobie na tym? - Greetek - 15-09-2014 23:06

Skrócone linki, jak masz tyle osób, to wrzuć coś pod temat i gites.


RE: Zarobie na tym? - mumminos - 15-09-2014 23:35

No dobra ale ludzi zniechęci to ze musza czekac 5 sekund. Mam im o tym pisac czy nie?


RE: Zarobie na tym? - Greetek - 16-09-2014 00:02

Wiesz, zawsze możesz spróbować znaleźć też jakiś program partnerski, gdzie za same wyświetlenia bannera będą płacili, co do skróconych linków, no cóż wiadomo, że zniechęci, ale jak to mówią, nie ma nic za darmo Wink


RE: Zarobie na tym? - Kickster - 16-09-2014 00:10

(15-09-2014 23:35)mumminos napisał(a):  No dobra ale ludzi zniechęci to ze musza czekac 5 sekund. Mam im o tym pisac czy nie?


żeby to wiedziec najpierw musisz coś wrzucic pod skracacz, do fanpaga polecam adf.ly bo shorte.st troche inwazyjne reklamy ma

pamietaj ze cycki zawsze motywują, nawet do poczekania 10 sekund beka