Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aukcja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: aukcja (/Temat-aukcja-98033)

Strony: 1 2


aukcja - ZarazWracam - 15-09-2014 20:19

i stało się serwis wystawiony na licytacje Wink) cos drogo http://allegro.pl/serwis-firegifts-pl-udokumentowane-zarobki-i4607700434.html


RE: aukcja - MaXimuS007 - 15-09-2014 20:36

Cytat:OFERTA WSPÓŁPRACY.

Jeśli jesteś masz pojęcie o programach lojalnościowych, zarabiasz w internecie i chciałbyś zarabiać siedząc w domu, wiesz jak można rozwinąć serwis tak aby przynosił coraz to większe zyski, tak aby był bezkonkurencyjny i rozpoznawalny w całym internecie, mam propozycję dotyczącą współpracy.

Mogę zaoferować współpracę na zasadzie ja daję serwis ty dajesz swoją codzienną pracę nad rozwojem serwisu oraz płynnym jego działaniu, po odliczeniu wszystkich kosztów zysk dzielimy 50/50%, wszystko związane odpowiednią umową. Oczywiście jeśli kogoś wybiorę chciałbym się kilka razy spotkać, omówić wszystko itp.

Jeśli masz jakieś sukcesy związane z zarobkiem w sieci, jakieś sukcesy, masz plan rozwoju serwisu ? Sam nie wiem co chcę wiedzieć, więc napisz coś co przekona mnie do współpracy. Napisz na [email protected] chętnie pokonwersuję z osobami chętnymi. Chciałbym podjąć współpracę z osobą mającą minimum 18lat.

Podane wyżej kwoty są przychodem nie zyskiem. Comiesięczny zysk serwisu to ok 500-1000zł. Przed odzyskaniem wiarygodności serwisu, pierwszy miesiąc lub dwa może być w ogóle bez zysku.
A więc niekoniecznie serwis zostanie sprzedany, a poza tym kto by za taką kwotę kupił tak zmarnowany serwis. W tej chwili nie jest warty nawet 1000 zł.


RE: aukcja - Matheo249 - 15-09-2014 20:38

No i wszystko jasne... Wątpię, że ktoś da 20k zł Xpokerface Niech jeszcze wyśle zaległe nagrody to będziemy kwita. A nie wystawia serwis na sprzedaż bez słowa...


RE: aukcja - biger - 15-09-2014 21:39

20000zł za stronę?
[Obrazek: 1499433_178602169000407_1737756071_n.jpg...25014dc4e6]


RE: aukcja - ZarazWracam - 15-09-2014 21:44

Cena z kosmosu ;-)


RE: aukcja - haha40027 - 15-09-2014 22:06

Hahahahahaahah tyle kasy za tą ruinę? Bo właśnie do tego stanu doprowadził to zuhsm...

http://www.speedtest.pl/wycena - jeszcze w ubiegłym tygodniu unikalnych było 200 a wycena domeny 2,5k ; wiem, że to dane poglądowe i ogólnikowe, ale jednak coś nam mówią.

Pozdrowienia dla wystawiającego, naprawdę stracił chyba w oczach nas wszystkich, zero informacji, zero odzewu i takie "potajemne" sprzedawanie...

@EDIT
I po raz kolejny pieprzy farmazony, żeby pisać do niego jak nawet nie odpisał na ani 1 maila i nie dał ani 1 odpowiedzi na forum...

Żenada po prostu.
Cytat:Serwis ma bardzo duże możliwości rozwojowe jako że jest bezkonkurencyjny.
Śmiech na sali, to co on z nim zrobił sprawiło, że brak jest rozwojowych możliwości haha Big Grin

CZEMU NAM o tym nie wspomniał? Ciekawe Smile
Chciał współpracy - propozycje dostawał, nie skorzystał.


RE: aukcja - FireGifts.pl - 16-09-2014 12:45

Wykupiłem PW na ZC już 2 tygodnie temu czekam w kolejce, więc wszyscy mieliście być poinformowani. Jeśli jeszcze komuś zalegam z nagrodą to na pewno wyślę.

Cena w aukcji jest tylko poglądowa, do dyskusji.


RE: aukcja - grsmagik - 16-09-2014 16:11

(16-09-2014 12:45)FireGifts.pl napisał(a):  Wykupiłem PW na ZC już 2 tygodnie temu czekam w kolejce, więc wszyscy mieliście być poinformowani. Jeśli jeszcze komuś zalegam z nagrodą to na pewno wyślę.

Cena w aukcji jest tylko poglądowa, do dyskusji.

Czyli restocku za 5 dni nie będzie ?


RE: aukcja - Speed94 - 16-09-2014 17:41

(16-09-2014 12:45)FireGifts.pl napisał(a):  Wykupiłem PW na ZC już 2 tygodnie temu czekam w kolejce, więc wszyscy mieliście być poinformowani. Jeśli jeszcze komuś zalegam z nagrodą to na pewno wyślę.

Cena w aukcji jest tylko poglądowa, do dyskusji.

Jesteś oszustem. Czemu nic nie napiszesz na serwisie tylko na forum ?

20000 zł ? Za taką kasę mam lepszy biznes. Zyski co miesiąc 1000 zł ?
Jeszcze trzeba kupić nagrody nie ?

A ty czasami nie miałeś 4win ?


Odp: RE: aukcja - KarolD - 16-09-2014 22:57

(16-09-2014 12:45)FireGifts.pl napisał(a):  Wykupiłem PW na ZC już 2 tygodnie temu czekam w kolejce, więc wszyscy mieliście być poinformowani. Jeśli jeszcze komuś zalegam z nagrodą to na pewno wyślę.

Cena w aukcji jest tylko poglądowa, do dyskusji.

Kupilem fp na ten miesiac dostne rekompensate? Bo chyba tego restocku nie bedzie...