Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki tani, dobry na windzie VPS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jaki tani, dobry na windzie VPS (/Temat-Jaki-tani-dobry-na-windzie-VPS-98032)

Strony: 1 2


Jaki tani, dobry na windzie VPS - asiorek - 15-09-2014 20:15

Siemka. Jaki byście polecili tani, dobry VPS ?
Najlepiej żeby takie coś posiadało windowsa i w miare jakoś chodziło.. Chodzi mi tu o jakieś nabijanie pkt i róznego rodzaju inne boty ;p


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - abelabel2 - 15-09-2014 20:18

bardzo dobre pytanie Big Grin
jak tani to w biznes host Big Grin


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - DzejkobPL - 15-09-2014 21:29

Mintshost Wink dobry stosunek cena/ jakosc.
Moge sprzedac wplny jak bys chcial Wink tanio
W necie krazy kodzik -30% ktory takze mog3 podarowac ;D

《 Wysłane z urządzenia mobilnego 》


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - linoskoczek - 16-09-2014 14:59

(15-09-2014 20:15)asiorek napisał(a):  Siemka. Jaki byście polecili tani, dobry VPS ?
Najlepiej żeby takie coś posiadało windowsa i w miare jakoś chodziło.. Chodzi mi tu o jakieś nabijanie pkt i róznego rodzaju inne boty ;p

Również polecam Mintshost. VPS z Windows mają dobre, a cenę trudno pobić, jeśli miałaby być taka sama jakość serwerów.
Musisz wyliczyć którego VPS potrzebujesz sprawdzając ile dany program zużywa pamięci (możesz to zobaczyć przez menedżera zadań). Pomyśl ile programów będziesz uruchamiał jednocześnie, które i zsumuj te wartości. Do największej wartości (np. 2 boty pracujące jednocześnie zabierające po 200MB RAM = 400MB) dodaj kolejne ~200MB na samo działanie systemu, więc = 600MB. Przy takim zestawieniu będzie potrzebne 1024MB RAM, czyli najsłabszy pakiet. Patrz na zużycie RAM przez program po jakimś czasie, a nie od razu. Często może on zapychać RAM, a jej nie oczyszczać (źle napisany skrypt) przez co np. po 20MB zapcha za dużo pamięci. Nie bierz RAM na styk, tylko więcej, bo będziesz żałował Wink
Jeśli się zdecydujesz się na Mintshost, to napisz na PW, to zorganizuję Ci płatność ~60% taniej.


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - asiorek - 17-09-2014 07:37

To który polecacie ? Jesli wybiorę jakiś Np za 150 zl to przy waszych pomocach rabatach etc ile zapłacę łącznie z kosztami wpln itd ?


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - linoskoczek - 17-09-2014 14:37

(17-09-2014 07:37)asiorek napisał(a):  To który polecacie ? Jesli wybiorę jakiś Np za 150 zl to przy waszych pomocach rabatach etc ile zapłacę łącznie z kosztami wpln itd ?

Napisałem Ci, jak wyliczyć którego potrzebujesz. Ty patrzysz w ofertę OpenVZ, a chcesz raczej z Windows. Windows masz tutaj: https://www.mintshost.pl/vpswin.php

Jeśli faktycznie chcesz OpenVZ (czyli tylko Linux) to zapłaciłbyś 63zł.


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - asiorek - 17-09-2014 16:41

Nie nie. Ja poprostu podalem przykład ceny z glowy. Tak o rzucilem liczba. Czyli zamiast 150 zaplacil bym te 63 zl juz z wliczonymi rabatami etc?


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - DzejkobPL - 17-09-2014 17:02

62zł zapłacisz za serwer warty 150PLN u mnie. Pisz jak jesteś chętny Smile


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - linoskoczek - 17-09-2014 18:34

(17-09-2014 16:41)asiorek napisał(a):  Nie nie. Ja poprostu podalem przykład ceny z glowy. Tak o rzucilem liczba. Czyli zamiast 150 zaplacil bym te 63 zl juz z wliczonymi rabatami etc?

Aha, bo ja miałem w głowie, że jest serwer akurat za 150zł, tylko, że OpenVZ Tongue
Tak, ze wszystkimi rabatami zapłacisz 63. Najpierw 30% rabatu za kod z tej strony (zostaje 105zł), a potem jak kupujesz wPLN z tego zabierasz kolejne 40%, więc łącznie wychodzi ze mną 63zł. Cenę serwera z tymi wszystkim rabatami liczysz tak:
0.42 * CENA = CENA Z RABATAMI

Dodatkowo przychodzi mi do głowy jeszcze zniżka związana z byciem uczniem. Musisz wysłać skan legitymacji na support i dadzą Ci specjalny kod rabatowy, który użyjesz zamiast tego, który Ci podałem wyżej w linku do strony. Wtedy cenę policzysz tak:
0,378 * CENA = CENA Z RABATAMI
Nawiązując do Twojego przykładu, za serwer za 150zł zapłacisz 56,7.

Bierz też pod uwagę zakup serwera na dłuższy okres. Wtedy wychodzi taniej z rabatem, bo rabat jest udzielany tylko na pierwszy okres rozliczeniowy + masz zniżkę za sam zakup czegoś dłużej (masz już to wyliczone na stronie).

Jak coś to pisz PW.


RE: Jaki tani, dobry na windzie VPS - asiorek - 18-09-2014 08:03

okej, w sumie to dzięki za tak szerokie wyjaśnienie Smile . Jako że wydałem ostanie grosze już które mogłem przeznaczyć na VPS, musze wstrzymać się do 10 października, wtedy dostane kasę z shorte i odrazu musze zakupić właśnie VPS.
A u ciebie jakies rabaty są ? ;p