Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka nazwa domeny pod blog ppa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Jaka nazwa domeny pod blog ppa (/Temat-Jaka-nazwa-domeny-pod-blog-ppa-98031)



Jaka nazwa domeny pod blog ppa - milosz998 - 15-09-2014 20:13

Siemka. Jaką nazwę najlepiej wybrac pod blog ppa? Chcę kupić domenę .com ale nie wiem co powinno znaleźć sie w nazwie domeny.

Jakieś propozycje? Nagrodzę repkami.


RE: Jaka nazwa domeny pod blog ppa - lolekxp - 15-09-2014 20:22

nie podales tematyki bloga takze ciezko cos doradzic Wink


RE: Jaka nazwa domeny pod blog ppa - VoreCC - 15-09-2014 20:24

PPA.com? A na serio to im oryginalniejsza tym lepsza, to chyba logiczne. Nikt inny niż ty tego lepiej nie wymyśli


RE: Jaka nazwa domeny pod blog ppa - szufliko - 15-09-2014 20:31

podobno nie moze zawierac hack w nazwie tak mi co najmniej tlumaczyl moj byly mentorUndecided


RE: Jaka nazwa domeny pod blog ppa - milosz998 - 15-09-2014 20:44

No blog pod PPA czyli z hackami i innymi pierdołami logiczne. Hacki, cracki, full versje nieistniejących jeszcze gier Big Grin

Co polecacie?


RE: Jaka nazwa domeny pod blog ppa - lolekxp - 15-09-2014 21:47

No wlasnie nielogiczne. Bo PPA to nie hacki, cracki itp od tego zaczynaja zawsze świeżaki, a sa duzo bardziej dochodowe nisze i to cholernie zarobkowe, a tu ci chetnie pokaze ile da sie wbic na samym poradniku w pliku .txt
[Obrazek: txt.png]

I stary, ty masz problem z wymysleniem nazwy o blogu z hackami ? Xpokerface
wejdz sobie np. na az i wpisuj socialhack.com gamecheats365.com, newcracks.com itp i sam pomysl co ladnie pasuje, tak jak napisal VoreCC nikt lepiej za ciebie tego nie wymysli Wink pozatym jak to widzisz kiedy ktos ci podsunie ciekawy pomysl i o takiej nazwie kupisz domene a potem pare osob bedzie rznac wszystko z twojego bloga na swoj zanim ci sie wypozycjonuje i jeszcze googla uzna ciebie za dupe content a nie tego co od ciebie skopiowal bo szybciej mu sie zaindeksowalo bo ma lepsze SEO? sa tacy i to pelno Big Grin


Jaka nazwa domeny pod blog ppa - exxthc - 21-09-2014 14:48

(15-09-2014 20:31)szufliko napisał(a):  podobno nie moze zawierac hack w nazwie tak mi co najmniej tlumaczyl moj byly mentorUndecided

Domena spokojnie moze zawierac slowa hack itd Musisz byc oryginalny i nazwa nie moze byc za dluga xd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk