Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: YouTube Problem (/Temat-YouTube-Problem-97998)



YouTube Problem - Lukasz149 - 15-09-2014 10:13

Cześć, mam ostatnio duży problem z YT, mianowicie moje nowe filmy wg nie pojawiają się w google. Jakiś tydzień temu moje nowe filmy po kilkudziesięciu minutach potrafiły być na 1 stronie w google. Filmy niby istnieją ale co z tego jak nikt ich nie widzi w google. Macie jakieś rady? Kilka starych filmów (niektóre nagle zniknęły) nadal jest w google dość wysoko. Jaka może być przyczyna tego? Nabijanie lajków (nie nabijam ich dużo tylko około 20-50)? Stworzyłem nowe konto przez gost'a i nic to nie dało, próbowałem założyć nowe konto przez torbrowser ale się nie udało (nie wiem czy to zabezpieczenie googla czy po prostu jakiś błąd był) dodam, że na innych moich kontach na YT jest ten sam problem tzn. filmy nie pojawiają się w google. Bardzo proszę o jakieś rady Smile


RE: YouTube Problem - yewryk - 15-09-2014 11:44

Google robi obławę na blackhat i nic z tym nie zrobisz.. Można jedynie czekać aż się uspokoi (o ile coś takiego nastąpi Jerk2)

Jestem ciekaw jak to się ma do świata ppa. Znikają Wam blogi z google?


RE: YouTube Problem - Qwik - 15-09-2014 12:04

Nie da się wypozycjonować blogów.


RE: YouTube Problem - GoodLecki - 15-09-2014 12:47

Logowanie na tej samej maszynie, na identycznych ip, wrzucanie tych samych filmów i linki na różne konta, korzystanie z różnych sztucznych nabijaczy.Google se już potrafi radzić z takimi machinacjami a to dopiero początek .Ale są plusy , mniejsza konkurencja = lepsze zarobki Big Grin


RE: YouTube Problem - DeNWu - 16-09-2014 11:12

Takie nabijanie lajków, wiele kont, wrzucanie tych samych filmów - to wszystko kiedyś wychodzi na jaw i nasze źródło dochodu tracimy, a w najlepszym wypadku zostaje ograniczone. Google lubi uczciwość, ale docenia to po dłuższym okresie czasu, ale w taki sposób, że już nie będziesz musiał zbytnio pracować Wink


RE: YouTube Problem - dondoonsie - 16-09-2014 19:12

Coś w tym jest, mam ponad 70 filmów na youtube a zarobki mi spadły od półtora miesiąca jest coraz gorzej.
W lipcu zarobiłem 650-700$, a teraz? jest połowa miesiąca a ja mam 100$


RE: YouTube Problem - Lukasz149 - 17-09-2014 19:23

Przed chwilą sprawdziłem i jeden filmik, który dodałem 3 dni temu pojawił się w google wiec może coś się obudzi Big Grin