Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam stronę ale brakuje mi współpracownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mam stronę ale brakuje mi współpracownika (/Temat-Mam-strone-ale-brakuje-mi-wspolpracownika-97991)



Mam stronę ale brakuje mi współpracownika - Teppic - 15-09-2014 01:07

Witam.
Od kilku miesięcy posiadam stronę, która bardzo dobrze rokuje i jest oryginalna. Jej adres to: szkocik.pl.

Jest to serwis z promocjami dodawanymi przez samych userów. Niestety przez nawał pracy nie mam czasu na szukanie promocji i niskich cen w internecie. Dlatego poszukuję bezrobotnego i chętnego do pomocy.

Nie szczędzę środków na ten serwis i bardzo poszukuję teraz kogoś do pomocy. Jeśli ten ktoś okaże się dobry będzie możliwa stała współpraca i możliwości zarobku!


RE: Mam stronę ale brakuje mi współpracownika - karolek22210 - 15-09-2014 06:03

Siemka, napisz na gg jestem chętny z moim kolegą Smile

GG: 50473488


RE: Mam stronę ale brakuje mi współpracownika - Admin - 15-09-2014 07:58

Pomysł na serwis całkiem fajny ale te promocje na tej stronie to jakaś totalna lipa... sama drożyzna...


RE: Mam stronę ale brakuje mi współpracownika - Teppic - 15-09-2014 10:43

Dlatego szukam kogoś kto potrafi znajdować takie rzeczyWink.
W przyszłości pojawi się na stronie dodatkowo możliwość sprzedawania rzeczy przez userów.


Mam stronę ale brakuje mi współpracownika - Hybrid1990 - 16-07-2018 15:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.