Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cena za umieszczenie banneru reklamowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: cena za umieszczenie banneru reklamowego (/Temat-cena-za-umieszczenie-banneru-reklamowego-97988)



cena za umieszczenie banneru reklamowego - jasiek07 - 14-09-2014 21:48

Witam, ile wziąć za umieszczenie baneru 372x90px bezpośrednio nad odtwarzaczem na każdej stronie w tym serwisie?
Kod:
www.tvnazywo.org

Statystyki z ostatnich 2 miesięcy:
Kod:
http://imgur.com/a/GxWOa

Proszę o pomoc, ponieważ otrzymałem propozycję, lecz nie wiem ile zawołać.
Pozdrawiam!

Oraz pytanie w jakiej formie oferować zapłatę, za miesiąc, czy np. za 1000 wyświetleń? (wyświetlenia, mam na myśli zobaczenie banneru przez gościa a nie kliknięcie).


RE: cena za umieszczenie banneru reklamowego - Admin - 14-09-2014 22:24

A masz system do zliczenia CPM? za 1000 wyświetleń granica przyzwoitości jest minimum 2zł, dużo zależy od tematyki branży i samego reklamodawcy. Wiadomo że jeśli będzie chciał zamówić produkt który będzie spójny z tematyką twojego serwisu to będzie w stanie zapłacić więcej np. 5zł za 1000 wyświetleń.


RE: cena za umieszczenie banneru reklamowego - jasiek07 - 14-09-2014 22:42

Dzięki za pomoc, jako tako mam wgląd do statystyk więc CPM/CPC wchodzi w grę. Ich branża to są jakieś e-kursy/szkolenia, chyba głównie na hakerów, więc średnio spokrewnione z moją stroną. No ale fakt, oni wyszli z propozycją, więc myślę, że jakieś korzyści w tym widzą.
Ale i 2zł napewno by mnie zadowoliło, jeszcze raz dzięki Smile


W jaki sposób miałbym się rozliczać? Nie prowadzę żadnej działalności, a jakąś umowę trzeba by było spisać, żeby to się trzymało kupy.