Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na operacje brata? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zarobić na operacje brata? (/Temat-Jak-zarobic-na-operacje-brata-97982)



Jak zarobić na operacje brata? - xPATRYKx - 14-09-2014 20:14

Witaj. Piszę w dosyć nietypowej sprawie, jeśli odmówicie pomocy to jakoś damy radę. Ogólnie przedstawię się, jestem Patryk, mam 24 lata, ale nie o tym tutaj. Trochę mi głupio, ale chodzi o to, że niedawno urodził mi się brat z guzkiem na lewym płucu, na jego operację potrzebujemy prawie 167.000 zł. Wraz z rodzicami mamy już większość sumy, bo ponad 100 tysięcy, lecz jeszcze potrzebujemy sporą kwotę. Niedawno trafiłem na tą stronkę, znajomy mi polecił, bo pytałem go o propozycje, gdzie mogę jeszcze zarobić aby pomóc braciszkowi. Po prostu chciałbym prosić o jakiś sposób/poradnik jak mogę szybko zarobić poświęcając jakieś dwie godziny czasu dziennie. (Tylko tyle czasu mam, przez aktualną pracę) Przepraszam za ewentualnie błędy, lecz pisałem to ze łzami w oczach.


RE: Jak zarobić na operacje brata? - Radi98 - 14-09-2014 20:29

Jeśli chcesz dużą sumę w szybkim czasie to chyba najlepiej Sub SMS, np. Firesub, Freebiz, HotCash, AureonSub, Eforsa.


RE: Jak zarobić na operacje brata? - Rafiks1992 - 14-09-2014 20:31

ledwo co ktos pisal o pomocy dla operacji dla babci, niedawno pomoc dla malej dziewczynki a teraz nastepny chce dotacje i pomoce dla operacji brata. niezle sie zebralo widze ktos ma fajne pomysly jak wyludzic od innych nisze i sposoby na zarabianie Wink


RE: Jak zarobić na operacje brata? - xPATRYKx - 14-09-2014 20:37

(14-09-2014 20:31)Rafiks1992 napisał(a):  ledwo co ktos pisal o pomocy dla operacji dla babci, niedawno pomoc dla malej dziewczynki a teraz nastepny chce dotacje i pomoce dla operacji brata. niezle sie zebralo widze ktos ma fajne pomysly jak wyludzic od innych nisze i sposoby na zarabianie Wink

Nie mam zamiaru nic wyłudzać, nie spotkałem się z innymi tematami tego typu. Po prostu szukam sposobu na dodatkowe dorobienie pieniędzy, cel jest znany. Możesz mi nie ufać, lecz dlaczego miałbym kłamać? Tak, odpowiedź jest prosta - chce coś wyłudzić, lecz nie o to tutaj chodzi, proszę tylko aby ktoś mnie nakierował jak mogę w niedługim czasie zarobić trochę pieniędzy, guz z miesiąca na miesiąc się powiększa, więc jak najszybciej potrzebne są pieniądze.

(14-09-2014 20:29)Radi98 napisał(a):  Jeśli chcesz dużą sumę w szybkim czasie to chyba najlepiej Sub SMS, np. Firesub, Freebiz, HotCash, AureonSub, Eforsa.

A mógłbyś nieco przybliżyć na PW na czym to dokładnie polega? Ewentualnie podpowiedzieć od czego zacząć, aby jakoś w miare zacząć na tym zarabiać?


RE: Jak zarobić na operacje brata? - Pawel Szamotulski - 14-09-2014 20:43

Pomógłbym ale przez neta zarabiam max 100 zł/miesiąc :/ Zgłoś się do jakiegoś mentora (człowieka który pomoże Ci zarabiać). Popytaj się na czacie kogo polecają.


Jak zarobić na operacje brata? - surfer0700 - 14-09-2014 20:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.