Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program do obsługi listy mailingu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Program do obsługi listy mailingu (/Temat-Program-do-obslugi-listy-mailingu-97952)



Program do obsługi listy mailingu - ShuQi - 13-09-2014 21:46

Witam poszukuje tak jak w temacie , wiem że ciężko taki znaleźć , są płatne zazwyczaj posiadam u mnie


MailBot
Rozsylacz

Lecz nie potrafię ich obsługiwać....


Posiadam bazę e-mail ponad 500 tys osób Wink

Tak więc jeżeli ktoś mi udostępni program/pokaże jak go ogarnąć odstąpie ustaloną kwotę którą zarobię z subskrypcji sms Smile

PRIV lub gg : 2875757


RE: Program do obsługi listy mailingu - Danysuw - 13-09-2014 21:55

baza maili to zapewne gmail, co ostatnio wyciekla wraz z mailru i yandex. Potrzebujesz zgody na wyslanie maili do nich. Ale jak by co to thunderbird + mass mail


RE: Program do obsługi listy mailingu - Yogii - 13-09-2014 22:09

na jakiej podstawie musze mieć zgode wyslania mejla do kogoś?

skoro wszyscy w bazie to ruscy i chinole


RE: Program do obsługi listy mailingu - szykiryki - 13-09-2014 22:26

Ja korzystam z benefitera i sobie chwalę.
Ale jak dodajesz swoją bazę- najpierw do uzytkowników wysylany jest mail czy wyrazili zgodę na otrzymywanie tych informacji- jeśli nie klikną- dupa. Tak jest przy benefiterze, nie wiem jak przy innych autoresponderach Smile.
Podejrzewam jednak, ze podobnie, bo tego typu podmioty bronią się jak mogą przed nieudolnym spamem Smile, więc pozostaje ręczna rozsyłka po kilkadziesiąt maili ;]


RE: Program do obsługi listy mailingu - ShuQi - 14-09-2014 09:15

Ta baza to nie jest gmail czy cokolwiek tam napisałeś , była ona zdobywana legalną drogą....

Otrzymałem kilka propozycji , zobaczymy co to z tego wyjdzie Wink