Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej (/Temat-Chce-zalozyc-strone-internetowa-i-zarabiac-na-niej-97949)

Strony: 1 2 3


Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - tym3k - 13-09-2014 20:13

Cześć,

Chciałbym założyć stronę internetową i zarabiać na niej przez wyświetlanie reklam. Stronę moge zrobić sam, hosting i domene też moge kupić, ale chciałbym wiedzieć co dalej. Co zrobić żeby moja stronka była wysoko w wyszukiwarkach internetowych i żeby mieć dużo odwiedzin na tę stonę?
Może ktoś doradzić?

Dzięki,
Tym3k.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Rafiks1992 - 13-09-2014 21:21

najpierw zrob ta strone i daj do recenzji innym uzytkownikom tutaj aby Ci podpowiedzieli co jeszcze zmienic, potem pogadamy o reklamie bo tak to sie zwykle nazywa, reklama strony ewentualnie pozycjonowanie Wink


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - hertia - 14-09-2014 05:27

Poczytaj sobie bloga dwudziestolatek.pl na tym blogu odpala porady dla stron MFA


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Darven - 14-09-2014 11:34

Mam takie pytanie: Czy zakłądał ktoś z was kiedyś bloga o tematyce o której nie macie pojęcia? Big Grin Skąd brać wtedy wpisy? Podglądać inne blogi o tej samej tematyce i podwędzać im tematy Jerk2 (nie czystym "kopiuj/wklej" tylko po odpowiednim przerobieniu). Robił ktoś kiedyś taki eksperyment?


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - DziQu - 14-09-2014 11:57

Skoro nie masz pojęcia o czymś to po co zakładasz? Gdybym ja miał zamiar zakładać bloga o np. miesiączce kobiet XD to wyczytałbym w internecie o tym. A informacje co do bloga znajdziesz na facebooku zapewne i ogólnie w internecie. Tak wgl. to polecam proserwer na hosting a na domenę unixstorm, jeśli chciałbyś się dowiedzieć możesz napisać na PW, mogę Ci lekko pomóc.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - krazu - 14-09-2014 15:57

Jak nie masz pojęcia o jakiejś dziedzinie, a chcesz koniecznie mieć w tej branży bloga to możesz zlecić jakiemuś copywriterowi pisanie tekstów na wpisy.


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Panix - 14-09-2014 17:40

Macie moze jakies poradniki albo cos takiego jak zalozyc strone? Chodzi mi dokladnie o to jak już wykupie sobie domene i hosting to jak to pod co i gdzie podpiac by grało wszystko ładnie


Odp: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - broofie - 14-09-2014 17:45

Ja w 1 dzien ogarnalem WordPressa, pluginy, grafike do strony i inne bajery z WP'em. Wiec zamiast pytac zacznij dzialac i ucz sie na biezaco.

Tapniete z telefonu


RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - Panix - 14-09-2014 17:46

Ogarnąć wp każdy głupi umie


Odp: RE: Chcę założyć stronę internetową i zarabiać na niej - broofie - 14-09-2014 17:51

(14-09-2014 17:46)Panix napisał(a):  Ogarnąć wp każdy głupi umie

Wejscie na google tez ponoc nie sprawia wiekszych problemow. Juz nie wspominajac o tym, ze w serwisie na ktorym masz hosting tez powinienes miec odpowiedz na wiekszosc pytan w FAQ, wiec zachecam do lektury.

Tapniete z telefonu