Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? (/Temat-Moge-poswiecic-2-godziny-dziennie-Jaki-serwis-zarobkowy-wybrac-97931)



Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - mkbarr - 13-09-2014 16:07

Witam wszystkich, mam na imię Bartek i mam 26 lat. Jestem nowy. Jak za długie to nie czytajcie Wink

Od 3 miesięcy czytam o różnych sposobach zarabiania przez internet, dużo przeglądałem to forum, przeczytałem trochę poradników. Bardziej dla zebrania doświadczenia niż zarobku zapoznawałem się z adf.ly, kubigo, firesub, paidverts. Testowałem też skuteczność spamu w grupach na FB z konta nieistniejącej dupeczki Smile Także co nieco tam wiem, ale potrzebuję waszej bezcennej pomocy w kwestii wyboru optymalnego dla mnie serwisu/sposobu. Tak jak w temacie, mogę poświęcać 2 godziny dziennie na pracę i oczywiście dużo więcej w weekendy. Zastanawiam się głownie nad tym czy najlepiej wybrać jeden serwis czy działać po trochę na kilku? Chciałbym też pracować nad czymś perspektywicznym, z czego, mówiąc bez ogródek, będzie można trzepać konkretne siano za rok czy dwa. Jestem zmotywowany i nie spocznę aż nie zarobię na wyjazd do Barcelony na mecz Real-Barca. Wolę Real, ale Barcelona jest nad morzem Smile

Wybaczcie za rozlazły wpis, ale lubię pisać i słowa same wlewają się w ekran niczym kopnięte wiadro z wodą. Prowadzę od niedawna też bloga o piłce nożnej. Wiem, tematyka niewyszukana, ale to moja pasja i tutaj też mam spore oczekiwania Smile Póki co połączyłem go tylko z AdSense i póki co na tym stanęło. Wykręcam 100 wyświetleń dziennie, mam 800 fanów na twitterze i 50 na FB. Jeśli przy okazji też mielibyście jakiś pomysł jak zoptymalizować bloga pod zarabianie to będę bardzo wdzięczny. http://krytykpilkarski.blogspot.com/

To tyle, bardziej liczę na odpowiedź na pierwszy akapit postu, a temat bloga pewnie jeszcze poruszę w odpowiednim dziale. I obiecuję, że dłuższych wpisów niż ten już nie będzie Smile

Pozdrawiam i z góry dzięki za Wasze rady. Potrzebuję Waszego doświadczenia! Smile



RE: Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - 9Jarek9 - 13-09-2014 18:56

Z tych co podałeś to polecam ci Paidverts. Zainwestuj kilka $ na początek - powinne ci się szybko zwrócić.


RE: Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - alussk8 - 13-09-2014 18:58

ja polecam skracacze


RE: Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - mkbarr - 13-09-2014 20:37

(13-09-2014 18:56)9Jarek9 napisał(a):  Z tych co podałeś to polecam ci Paidverts. Zainwestuj kilka $ na początek - powinne ci się szybko zwrócić.

Dobra. Tak właśnie myślałem, że to jest warte zachodu. Jaką minimalną kwotę można na początek poświęcić na to? Smile

(13-09-2014 18:58)alussk8 napisał(a):  ja polecam skracacze

Mam konto na adf.ly. W sumie, jak by nie patrzeć, zarobiłem już te swoje pierwsze 50 gr, a nie wiem czy poświęciłem na to więcej niż 15 minut, więc potencjał jakiś jest Smile Tylko w jaki sposób? Waląc ściemę na grupach FB i forach, że pod tym linkiem jest to i to, a tam tego nie tak naprawdę nie ma? Nie znam innych sposobów, więc wspomóżcie dobrą radą albo linkami do poradników Smile


RE: Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - Admin - 14-09-2014 08:38

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Mogę poświęcić 2 godziny dziennie. Jaki serwis zarobkowy wybrać? - Admin - 14-09-2014 08:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.