Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sufbary - Parę pytań. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Sufbary - Parę pytań. (/Temat-Sufbary-Pare-pytan-97925)



Sufbary - Parę pytań. - Dk2RR - 13-09-2014 14:48

Siemka,

Słuchajcie ostatnio znalazłem w piwnicy stary komputer i pomyślałem żeby go jakoś wykorzystać: chodzi mi tu o to że podłącze go do prądu zainstaluje na nim jakiegoś Sufbara i kasa będzie leciała. Tylko że teraz tak: Kompletnie się w tym nie orientuje tzn. Nie wiem które są wypłacalne sufy a które nie. I czy jest tam jakieś ograniczenie w stylu że punkty nabijają się przez np. 2 godziny? Albo że co jakiś czas trzeba coś kliknąć na potwierdzenie że "jesteś"?
Bardzo bym prosił żeby mi ktoś napisał listę wypłacalnych Sufbarów i czy to ma prawo w ogóle działać bo tak jak pisałem nie orientuje się tym w ogóle.


RE: Sufbary - Parę pytań. - MindRoller - 13-09-2014 15:25

(13-09-2014 14:48)Dk2RR napisał(a):  Siemka,

Słuchajcie ostatnio znalazłem w piwnicy stary komputer i pomyślałem żeby go jakoś wykorzystać: chodzi mi tu o to że podłącze go do prądu zainstaluje na nim jakiegoś Sufbara i kasa będzie leciała. Tylko że teraz tak: Kompletnie się w tym nie orientuje tzn. Nie wiem które są wypłacalne sufy a które nie. I czy jest tam jakieś ograniczenie w stylu że punkty nabijają się przez np. 2 godziny? Albo że co jakiś czas trzeba coś kliknąć na potwierdzenie że "jesteś"?
Bardzo bym prosił żeby mi ktoś napisał listę wypłacalnych Sufbarów i czy to ma prawo w ogóle działać bo tak jak pisałem nie orientuje się tym w ogóle.
Za prąd Ci więcej wyjdzie niż zarobisz impreza


RE: Sufbary - Parę pytań. - Dk2RR - 13-09-2014 15:45

Nie, nie wyjdzie.


RE: Sufbary - Parę pytań. - maslanka80 - 13-09-2014 18:21

Czarno widzę ten twój plan.
Większość surbarów i autosurfów ma zabezpieczenia np captha i bez twojej aktywnosci kaska przestanie lecieć.Jedyny który naliczał 24h to był chyba Dead-surf ale nie wiem czy on jeszcze płaci.Tongue
Jest kilka autosurfów w tym hileap ale to groszowe sprawy.
A poza tym bez poleconych to sąsiad zdązy opłacić kilka rachunków zanim dobijesz do wypłaty.

Jak chcesz doić sąsiada dozgonnie to zamiast kompa podłącz w piewnicy lodówkę .
Bo jak sąsiad wyczuje akcje to i tak masz lipę taką samą( czyli zaje--stą facepalm


RE: Sufbary - Parę pytań. - Dk2RR - 13-09-2014 19:12

Dobra ogarnę tego Dead Surf i Hitleap


Odp: Sufbary - Parę pytań. - maxiu170 - 13-09-2014 22:28

Wlączaj hitleapa i wrzuc do niego stronke z roznymi ptp polskimi i zagranicznymi.


RE: Sufbary - Parę pytań. - Dk2RR - 14-09-2014 06:12

A jak wrzucę skrócony link do tego HitLeap np. z Adfly czy shorte.st to zadziała? I wybacz ale nie wiem co to ptp


RE: Sufbary - Parę pytań. - Greetek - 15-09-2014 19:03

PTP jest to promocja firm i programów partnerskich, która polega na wysyłaniu linków promujących określoną stronę w internecie.

Co do surfbarów to jest to raczej znikomy zysk, większość surfbarów jest niewypłacalna a pozostała część wymaga aktywności.


RE: Sufbary - Parę pytań. - pointsmaster - 20-09-2014 16:22

Generalnie autosurfy nadaja sie tylko do promocji wlasnych stron. Przy kompie wlaczonym 24/7 5zł za miesiac moze byc wyczynem. Nie ładnie okradać sąsiada, ale w sumie sam kopałem LTC na akademickim prądzie Big Grin


RE: Sufbary - Parę pytań. - osinex - 21-09-2014 15:12

Już bym proponował PaidVerts i bocik jakiś dobry Smile
Nie śmiem nawet dawać swojego refa chociaż mnie kusiłoTongue

Nie wiem czy istnieje bot który by omijał captch'e i przechodził dalej ale jak poszukasz to może coś znajdziesz.

Innym pomysłem na jaki wpadłem są gry Smile

Możesz postawić bota na jakiejś grze online typu Metin2 nie koniecznie chodzi mi o tworzenie postaci na sprzedarz, ale o "dropienie" itemów które później można sprzedać. Zależy jeszcze jaki to komputer Smile