Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
7UP Mojito wprowdzone do Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: 7UP Mojito wprowdzone do Polski (/Temat-7UP-Mojito-wprowdzone-do-Polski-97922)



7UP Mojito wprowdzone do Polski - twnt22 - 13-09-2014 12:50

Od początku sierpnia w sieciach handlowych: Carrefour, InterMarché, Elea, Auchan, Polo Market, Netto oraz Kaufland jest dostępna limitowana edycja napoju 7UP Mojito. Jest to jedyny napój gazowany wśród marek premium o smaku Mojito i pierwsza nowość marki 7UP w Polsce. Dzięki wyjątkowej kompozycji limonki, mięty oraz 7UP, napój ma niepowtarzalny i niezwykle orzeźwiający smak. Od 25 sierpnia br. klienci będą mogli kupić 7UP Mojito także w sklepach Żabka. Nowy produkt będzie dostępny na rynku do wyczerpania zapasów.

Napój można kupić w jednolitrowym oraz dwulitrowym opakowaniu.

„Nowy 7UP o smaku Mojito to doskonałe orzeźwienie, dlatego idealnie sprawdza się w letnie dni i wieczory. Pozostaje tylko decyzja, czy nowy 7UP Mojito pijemy solo czy w miksie” – powiedział Michał Szewczyk, Brand Manager marek Mirinda, 7UP i Mountain Dew.

Źródło: http://www.pepsicopoland.com


RE: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - VoreCC - 13-09-2014 15:39

Zdecydowanie informacja dnia impreza


RE: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - twnt22 - 13-09-2014 15:40

A jak beka


RE: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - MaLiN - 16-09-2014 18:32

W Czechach już dawno jest ta wersja napoju impreza


RE: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - Driver494 - 17-09-2014 20:55

Trzeba się rozejrzeć impreza


Odp: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - v3XeR - 17-09-2014 21:31

Przeczytałem post do końca i myślałem że w końcu coś będzie o tym jak na tym zarobić.
Wiadomość ta jest tak beznadziejna, że aż do teraz się śmieje ;p


RE: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - Motocyklista - 13-10-2014 17:44

Podobnie jak było


RE: 7UP Mojito wprowdzone do Polski - KerPwn - 13-10-2014 17:50

(17-09-2014 21:31)v3XeR napisał(a):  Przeczytałem post do końca i myślałem że w końcu coś będzie o tym jak na tym zarobić.
Wiadomość ta jest tak beznadziejna, że aż do teraz się śmieje ;p
Jest to w dziale Off Topic, czyli po za zarabianiem więc nie wiem gdzie leży Twój problem.