Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashBUZZ.org na sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: CashBuzz (/Forum-CashBuzz-319)
+---- Wątek: CashBUZZ.org na sprzedaż (/Temat-CashBUZZ-org-na-sprzedaz-97913)

Strony: 1 2


CashBUZZ.org na sprzedaż - CashBuzz.org - 13-09-2014 10:43

Witajcie,
jak można było zauważyć CashBUZZ od jakiegoś czasu nie jest już przez nas rozwijany. Spododowane było to głównie brakiem czasu przez studia, pracę i wiele innych czynników.
Nie zajmować się dalej serwisem, ale szkoda by było tak po prostu zakończyć działalność, dlatego pomyśleliśmy, że może ktoś chciałby zająć się serwisem, dać mu nowe życie. Serwis kiedyś cieszył się popularnością wśród użytkowników i konkurował z najlepszymi. Jako pierwsi wprowadzilismy możliwość blokowania artykułów, czy linków, mieliśmy najszybsze wypłaty i tak dalej...
Pomimo tego, że serwis nie był już rozwijany nadal korzystała z niego pewna grupa osób, pieniądze były wypłacane i w tej chwili nie ma żadnej zaległej wypłaty. Można ruszyć od nowa z czystą kartą...
[Obrazek: 77d4bcd2bddaf84e.png]

Serwis ma kilka błędów do poprawienia, związanych głównie z systemem ofert (nic poważnego).
Przejęcie dotyczy całego serwisu ze wszystkimi domenami i serwerem.


Jeśli czujesz, że mógłbyś podjać się wyzwania i przywrócić CashBUZZ'owi dawną świetność, to zapraszamy do składania propozycji na e-mail: [email protected]


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - PremAccHack - 14-09-2014 10:48

Cena?


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - CashBuzz.org - 14-09-2014 15:41

Wszelkie oferty prosimy kierować na adres e-mail.


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - karolek22210 - 14-09-2014 18:58

Ciekawi mnie czemu sprzedajesz pomimo tego co napisałeś wyżej Smile

1). Domena się kończy za miesiąc i ciekawe jestem jak drogo wyniesie jej przedłużenie?
2). Jest sporo błędów na stronie itp., a ciekawi mnie jeden i to bardzo bo jak piszesz, że już trochę działa ta strona to czemu nie naprawiliście odzyskiwanie konta ? Chodzi mi o to, że się wejdzie w odzyskiwanie konta i nic się nie wpisze w email tylko kliknie się Send pisze "Success! New password has been send to email address, Check Your mail box." Błąd jest taki, że łatwo go naprawić, a jak widzę jakoś jest ten błąd, a go nie powinno być bo już śmierci trochę scamem Smile


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - Admin - 14-09-2014 19:10

@up
1. pomiędzy 50-100zł netto, zależnie od usługodawcy z którego korzystają, więc żadne pieniądze.


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - CashBuzz.org - 16-09-2014 13:09

Jeżeli kogoś przerażają koszty przedłużenia domeny to myślę, że nie ma co nawet się brać za administracje serwisem Wink


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - szpilmen - 28-09-2014 10:45

To czemu ludzie w google piszą że wypłaty nie dostali i 0 kontaktu z administracją?


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - MichalPoltrom - 12-01-2015 15:15

Napisałem wiadomość na maila oraz pw.


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - fusek - 25-01-2015 16:54

strona zdechla?


RE: CashBUZZ.org na sprzedaż - Kabajana - 26-01-2015 16:11

Jako dawny użytkownik cashbuzz.org polecam ich. Mieli cholernie szybki support, wysokie ceny ofert i codzienne wypłaty Wink