Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet (/Temat-Obstawiaj-spotkania-za-FREE-i-zgarniaj-nagrody-PlayFulBet-97901)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Kurpik - 19-10-2015 10:09

Ile czekaliście na nagrody? Coś brak kontaktu z ich supportem


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - piotrekprorok - 19-10-2015 10:15

(19-10-2015 10:09)Kurpik napisał(a):  Ile czekaliście na nagrody? Coś brak kontaktu z ich supportem

Do nagród nie dotrwałem Lol

Ale kiedyś kupiłem u nich Steam Random key. Czekałem bodajże 9 dni, support odpisał jakoś po 7 dniach Undecided


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Kurpik - 21-10-2015 13:57

(19-10-2015 10:15)piotrekprorok napisał(a):  
(19-10-2015 10:09)Kurpik napisał(a):  Ile czekaliście na nagrody? Coś brak kontaktu z ich supportem

Do nagród nie dotrwałem Lol

Ale kiedyś kupiłem u nich Steam Random key. Czekałem bodajże 9 dni, support odpisał jakoś po 7 dniach Undecided
No to mnie pocieszyłeś bo ja czekam 5 dni i cisza Big Grin, jaki klucz dostałeś tak przy okazji? Bo 100k pkt udaje mi się osiagnać niemal codziennie, ale potem tracę przez chytrość, przypuszczam że to randomowy klucz spośród tych <1$ Lol


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - piotrekprorok - 21-10-2015 14:21

(21-10-2015 13:57)Kurpik napisał(a):  przypuszczam że to randomowy klucz spośród tych <1$ Lol

tak impreza


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Xanthi - 09-05-2016 14:07

Witam Wink Ktoś wymieniał punkty na coś wartościowszego? Big Grin Szczęśliwie udało się wbić prawie 1.2 mln coinsów Smile Ogólnie to troch lipa jest, bo gdzieś z półtora miesiąca temu można było jeszcze zamówić Paypal 50€, a teraz poznikały :/ Ktoś ogarnia o co chodzi z "Identify Document" podczas zamawiania? Domyślam się ze chcą skan dowodu pewnie? Tongue Big Grin


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - .::Nicko::. - 09-05-2016 14:54

Poszedł ref Wink)


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Xanthi - 15-05-2016 18:17

Co jak co, ale support mają koszmarny Tongue Albo nie ogarniają angielskiego, albo w weekendy nie odpisują Big Grin Prawie 3 doby i nikt nie raczy mi odpisać Big Grin


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Xanthi - 22-06-2016 21:57

Sorki za post po postem, ale w końcu wybrałem nagrodę Big Grin Dodali Overwatch do katalogu to się zdecydowałem Wink Jak dostanę to i tak pewnie sprzedam bo jakoś nie widzi mi się w to grać Big Grin

[Obrazek: Xanthi58.jpg]

[Obrazek: Xanthi57.jpg]


Dam znać co i jak kiedy odpowiedzą Smile


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Xanthi - 29-06-2016 17:08

No to teraz już tylko czekać aż przyślą Smile


[Obrazek: aCzjjjX.jpg]


RE: Obstawiaj spotkania za FREE i zgarniaj nagrody! PlayFulBet - Greed - 30-07-2016 22:40

I co dostałeś nagrodę? Ten serwis działa jeszcze?