Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Pomocy.(Własna Strona) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Szukam Pomocy.(Własna Strona) (/Temat-Szukam-Pomocy-Wlasna-Strona-97826)



Szukam Pomocy.(Własna Strona) - davidek00 - 11-09-2014 15:32

Witam chce założyć własną stronę pod serwis eforsa.Do tej pory miałem 2 blogi jeden dostał filtra a drugi został usunięty chciałbym prosić o pomoc osoby które maja własną stronę z filmami lub plikami i zarabiają w eforsie. Chce dowiedzieć się co robić aby uniknąć filtra w google jak to prowadzić.
Chciałbym też dowiedzieć się czy robienie strony w wordpress jest korzystne?
I czy robiąc stronę w wordpress osiągnę jakąś pozycję ? Na blogach zarobiłem prawie 1000 zł (jak w sygnaturze) I nie pozycjonowałem tylko pracowałem w wordpress i wypełniałem wtyczki SEO.

Proszę o kontakt PW lub pisanie odpowiedzi.
Z góry dzięki.


RE: Szukam Pomocy.(Własna Strona) - Radiant - 11-09-2014 16:00

Pisz unikalną treść to filtra nie dostaniesz.


RE: Szukam Pomocy.(Własna Strona) - davidek00 - 11-09-2014 16:38

(11-09-2014 16:00)Radiant napisał(a):  Pisz unikalną treść to filtra nie dostaniesz.

Ale przecież nie będę pisałem do każdego filmu opisów. Z filmweb biorę opisy.


RE: Szukam Pomocy.(Własna Strona) - siwrus1231 - 11-09-2014 16:49

Weź jedno zdanie z jednego serwisu, drugie z drugiego trzecie z trzeciego i nie powinno być filtra Big Grin


RE: Szukam Pomocy.(Własna Strona) - rozekrr - 11-09-2014 16:57

Albo po prostu używaj tzw. mieszarek tekstu. Tylko potem poskładaj to logicznie Smile


RE: Szukam Pomocy.(Własna Strona) - davidek00 - 11-09-2014 18:47

A miał ktoś z was taką stronę? I czy jak bym dodawał normalnie posty i wtyczkae SEO wypełniał miałbym jakieś wejścia?
Chodzi mi tu o płatny hosting i domene.
Bo na blogach wiem że tak.I gdzie najlepiej hosting ? Pod takie strony?