Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fake konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Fake konto (/Temat-Fake-konto-97825)



Fake konto - Bartek16611 - 11-09-2014 15:32

Witam mam problem z zakładaniem fake kont na fb ponieważ wystarczy że dodam dosłownie 4 osoby i wyskakuje mi weryfikacja , macie jakiś sposób na dodawanie znajomych bez bana ?Big Grin


RE: Fake konto - dsfhaf - 12-09-2014 17:33

dodawaj sie do grup typu szukam znajomych i spamuj tam np: wstawiasz zdj i tekst "jak mnie oceniacie? dodawajcie do znaj jesli chcecie". Tylko nie przyjmuj za szybko bo bana wyrwiesz ;p


RE: Fake konto - DziQu - 12-09-2014 18:31

Daj sobie jakąś fajną dziewczyne, napisz że masz 18lat np. i szukach miłych znajomych chętnych do popisania. Ja tak zrobiłem i jak mnie nie ma przez 24h +50 zaproszeń to minimum Smile


RE: Fake konto - Bartek16611 - 15-09-2014 22:02

Właśnie tak robie z tymi laseczkami udało mi się już chyba z 4 razy przejść weryfikacje zdjęciową i dzisiaj mi przyszedł darmowy starter z play to poradziłem sobie z telefoniczną, nie wiem czy jeszcze coś mi grozi xD


RE: Fake konto - Szrejter - 19-09-2014 19:38

Grozi Big Grin Ponowne weryfikację zdjęciowe a nawet ponownie wpisanie kodu SMS.

Najgorsze co może być to weryfikacja przez dowód, czyli musisz im wysłać np. dowód osobisty Wink Na fake tego uczciwie nie przejdziesz Jerk