Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
www.ucoz.pl Warto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: www.ucoz.pl Warto (/Temat-www-ucoz-pl-Warto-97817)



www.ucoz.pl Warto - kobra05 - 11-09-2014 13:56

Witam pisze do was z pytaniem czy mieliście styczność już ze stroną http://www.ucoz.pl a czemu pytam bo zastanawiam się czy nie założyć tam darmowej stronki a czemu bo jest pełno fajnych rzeczy forum itp.. I mam pytanie czy można tam dodać fejsa, swoje reklamy lub banery reklamowe ? Dziękuje ślicznie za pomoc


RE: www.ucoz.pl Warto - Admin - 11-09-2014 16:22

Nigdy bym nie zakładał strony w tego rodzaju serwisach, mimo że nie czytałem regulaminu TEGO to zapewne tak jak w przypadku innych portali tego rodzaju - nie będziesz miał NIGDY możliwości przeniesienia/exportu swojej bazy danych gdzie indziej, co za tym idzie jeśli zdecydujesz się przenieść serwis ta własną domenę to nie będziesz mógł tego zrobić, jeśli strona padnie lub administrator np. umrze to twoje forum razem z nim. Nie masz żadnej gwarancji że za tydzień rok czy dwa twoje forum będzie w dalszym ciągu istnieć, poza tym nigdy co to za forum na subdomenie innego serwisu....

Może i ten serwis ma 8 lat, jednak jest głównie skierowany do osób, które nie potrafią stworzyć nic samemu i konfiguracja domeny+hostingu to dla nich czysta magia, żaden poważny serwis czy administrator nie interesowałby się takimi rozwiązaniami.

To oczywiście moja opinia, może i są zwolennicy takich rozwiązań, ja do nich nie należę.


RE: www.ucoz.pl Warto - kobra05 - 11-09-2014 18:23

Dzięki Adminie za pomoc Big Grin Wyjaśniłeś mi wieleBig Grin