Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie reklamy na stronę naukową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jakie reklamy na stronę naukową (/Temat-Jakie-reklamy-na-strone-naukowa-97801)



Jakie reklamy na stronę naukową - cosiek6 - 10-09-2014 23:34

Witam,
Od dłuższego czasu zastanawiam się jak zwiększyć dochody na swojej stronie o historii antycznego Rzymu. Jestem jej twórcą i właścicielem od ponad 10 lat -> http://www.imperiumromanum.edu.pl/ Od lat korzystałem z G Adsense jednak zdecydowali się mnie zbanować. W tej chwili używam AdTaily, które generuje mi dość średnie zyski - około 20 zł msc może. Posiadam także AdTify, które generuje podobne dochody. Ekstra posiadam Adkontekst, który jest jednak kiepściutki - nawet jak miałem baner na samej górze to zysk był około 4 zł na msc.

Wyczytałem trochę o programach partnerskich. Założyłem konto na BANKIER.PL. Na razie mam problem z dopasowaniem layoutu, jednak spróbuję ocenić czy coś daje. Unikam w nim widgetów finansowych, nie dotyczących za bardzo tematyki portalu.

W swoich działaniach marketingowych skupiam się głównie na osobach młodych, uczących się lub poszukujących wiedzy oraz uprawiających turystykę. Dziennie na stronę wchodzi około 3000 unikalnych użytkowników, a sesja średnio wynosi 2:30 minuty. Z tego powinny być jakieś sensowne dochody, które pokryłyby mi koszt utrzymania serwera.

Czy macie pomysł jak ruszyć z reklamą na stronie i jakie systemy byście polecili w takiej sytuacji?

Liczę na pomoc.
Pozdrawiam,
Jakub Jasiński


RE: Jakie reklamy na stronę naukową - kmike - 11-09-2014 13:38

Niezłą konwersję mają programy partnerskie porównywarek cenowych.

AdSense bez powodu nie banuje stron, musiałeś im czymś zawinić. Może lepiej nie kombinować z innymi programami tylko dopasować stronę do Adsense? Nie sądzę żebyś zarobił więcej niż tam


RE: Jakie reklamy na stronę naukową - Yogii - 11-09-2014 13:45

mspartners
bukmacher np bah
netsales


słuze reflinkiem na pw


RE: Jakie reklamy na stronę naukową - cosiek6 - 13-09-2014 12:30

(11-09-2014 13:38)kmike napisał(a):  Niezłą konwersję mają programy partnerskie porównywarek cenowych.

AdSense bez powodu nie banuje stron, musiałeś im czymś zawinić. Może lepiej nie kombinować z innymi programami tylko dopasować stronę do Adsense? Nie sądzę żebyś zarobił więcej niż tam
Tylko dopasować już nie mogę, bo mam bana dożywotniego :/

Poleciłbyś jakąś ciekawą wg Ciebie porównywarkę?

(11-09-2014 13:45)Yogii napisał(a):  mspartners
bukmacher np bah
netsales


słuze reflinkiem na pw
Dziękuję za propozycję. Spróbuję. A co myślicie o WEBPARTNERS.PL?


RE: Jakie reklamy na stronę naukową - Kamila Mob - 19-11-2014 11:21

Witam!

Proponuje wspolprace z miedzynarodowa firma Mobusi Mobile Advertising - osiagane zyski sa zdecydowanie korzystniejsze od zyskow z Google Adsense, co wynika z doswiadczenia naszych klientow. Oferujemy ponad 2000 kampanii reklamowych oraz roznorodnosc formatow - w zaleznosci od tematyki strony i preferencji naszych klientow.

Zachecam do wspolpracy i kontaktu! Bardzo chetnie odpowiem na Panstwa pytania!
Moj adres email: [email protected]

Pozdrawiam!