Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms (/Temat-Kupie-poradniki-zwiazane-z-subksrybcjami-sms-97795)

Strony: 1 2


Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - GordonFF - 10-09-2014 20:30

1.Nazwa przedmiotu :Poradniki/tutoriale do subów sms
2.Opis przedmiotu :Szukam nowych pomysłów na zarabianie z subami
3.Zdjęcia :--
4.Kontakt :tutaj w temacie lub priv
5.Cena :zależy od poradnika
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew bankowy

Mam bardzo chorą ciocię w szpitalu i potrzebuję uzbierać ponad 30tyś na jej operację. Na razie zarabiam tylko małe kwoty, więc szukam nowych lepszych sposobów.

Dziękuję!


Odp: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - heniu19 - 11-09-2014 08:15

Mogę sprzedać za 500 zł


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - GordonFF - 11-09-2014 09:06

Masz 14 postów i nowe konto. Oddaj poradnik do recenzji, jeśli dostanę od administrator info, że naprawdę idzie na nim zarobić większe pieniądze, to kupię.


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - mikiniki - 11-09-2014 09:11

Przecież masz pełno darmowych poradników na forum, dzięki którym naprawdę idzie zarobić.
Jak się przyłożysz to i zarobić 30k w miesiącu.


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - GordonFF - 11-09-2014 10:07

(11-09-2014 09:11)mikiniki napisał(a):  Przecież masz pełno darmowych poradników na forum, dzięki którym naprawdę idzie zarobić.
Jak się przyłożysz to i zarobić 30k w miesiącu.

Jakieś namiary, albo drobna pomoc na PW? Codziennie przeszukuję zarabiam i konkurencyjne forum..


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - VoreCC - 11-09-2014 11:31

Pomogę ci za darmo, o ile nie kłamiesz z tym celem


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - GordonFF - 11-09-2014 12:08

Mogę Ci to udowodnić jak tylko będziesz chciał. Mojej rodziny na to nie stać, a później czeka ją jeszcze wielomiesieczne leczenie i to też będzie kosztowało.


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - VoreCC - 11-09-2014 12:10

Nie powiedziałem, że ci nie wierzę Smile


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - GordonFF - 11-09-2014 12:25

A jesteś w stanie mi pomóc? Chętnie Ci zapłacę jak tego tylko będziesz chciał, pracować przy komputerze też mogę 20 godzin dziennie..ważne, żeby uzbierać tą kwotę do końca roku..


RE: Kupię poradniki związane z subksrybcjami sms - VoreCC - 11-09-2014 12:48

Mogę ci wytłumaczyć co i jak, pisz na PW i GG, ale nie spodziewaj się złotego sposobu. Dam ci swoje szablony, swój czas, reszta zależy od ciebie

GG 51284369