Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentor poszukiwany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentor poszukiwany (/Temat-Mentor-poszukiwany-97789)



Mentor poszukiwany - Golima - 10-09-2014 18:24

Czesc

dluuuugi czas siedzę w PTC. Na probux 200 RR konto standard ( tak wielu tego nie pochwala), szczerze konto rozwijałem jakiś dobry rok jak nie dalej i na tą chwilę nic jeszcze z tego nie zarobiłem. Miesiąc temu zaczełemclixarea, wpłaciłem 10$, mam konto premium i 25 RR. Nic nie wypłacam, rozwijam. Zobaczmy co z tego wyjdzie.

Bawiłem również się w PPD, ale za dużo wkładu czasu, żeby coś tam zarobić, więć zrezygnowałem.

Zacząłem czytać tutejsze poradniki o skracaniu linków... 40zł dziennie ?! Ludzie dajcie mi 10zł dziennie a będę szczęśliwy. Czasem jak patrze na kwoty w galeriach to nie wierzę, że da radę tak zarabiać.

Szukam kogoś, kto intensywnie przez miesiąc mnie wprowadzi albo w skracanie linków, albo PPA, wiem że 1 i drugie można powiązać. Oferuje refy. I nawet jakiś procent z zarobków. Tylko błagam nie chce jakiegoś typa, który napisze mi 1 wiadomość dziennie. Albo spamuj i nara. Im bardziej mnie wprowadzisz, tym większe zyski będę osiągać, im większe zyski dla mnie, tym większe dla Ciebie. Jeżeli jest ktoś taki kto weźmie mnie pod skrzydła to czekam.

Pozdrawiam.


Mentor poszukiwany - Admin - 10-09-2014 18:50

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.