Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legalność sub. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Legalność sub. (/Temat-Legalnosc-sub-97762)



Legalność sub. - DziQu - 10-09-2014 14:10

Witam,
Ostatnio zacząłem zarabiać więcej na Subskrypcjach, i chciałem się spytać czy w jakimś przypadku może mi do domu przyjść list lub wpaść policja? Reklamuje na serwisach typu facebook i nie tylko, podaję informacje np. film z dubbingiem dostępny na: i podaje link, czy jest jakaś taka możliwość? Ponieważ nie wiem czy rezygnować, czy działać dalej Smile


RE: Legalność sub. - pszem0_ - 10-09-2014 15:12

Myslę, że nie ma szans nikt do Ciebie zapukać, ponieważ osoba akceptuje regulamin oraz z pełną świadomością wysyła sms. Poza tym całą odpowiedzialność karną bierze na siebie strona udostępniająca dany program. Jeśli sie mylę, to niech mnie ktoś poprawi Smile oczywiście o ile nie usuwasz stopki na stronie.

wysłane za pomocą smartfona


RE: Legalność sub. - DziQu - 10-09-2014 15:20

No z jednej strony to masz racje, lecz martwi mnie to iż np. reklamuje na jakimś serwisie ściągają mój adres ip i idą z tym na policje, no ale głównie to odpowiada serwis. Stopek nie zakrywam Wink


RE: Legalność sub. - bielu243 - 10-09-2014 15:24

Hm w sumie też jestem ciekawy :o Fajnie by bylo jakby się wypowiedział jakiś weteran na ten temat Tongue


RE: Legalność sub. - Bandaid - 10-09-2014 15:37

Dalibyście sobie naprawdę już spokój z tymi subskrybcjami. Oczywiście, że są nielegalne jeśli reklamujesz fake plik, inna sprawa, że wątpliwe abyś miał z tego powodu jakieś kłopoty.


RE: Legalność sub. - gienus - 01-10-2014 10:44

(10-09-2014 14:10)DziQu napisał(a):  Witam,
Ostatnio zacząłem zarabiać więcej na Subskrypcjach, i chciałem się spytać czy w jakimś przypadku może mi do domu przyjść list lub wpaść policja? Reklamuje na serwisach typu facebook i nie tylko, podaję informacje np. film z dubbingiem dostępny na: i podaje link, czy jest jakaś taka możliwość? Ponieważ nie wiem czy rezygnować, czy działać dalej Smile

Oczywiście, że z Twojej strony jest to oszustwo i kazdy kto podałby Cie na policje albo do sądu miałby sprawę wygraną. Co innego eforsa, ona jest czysta bo w stopce i w regulaminie wyraźnie pisze, że jest to usługa subskrypcyjna. Jednak to Ty wprowadzasz ludzi w błąd pisząc, że znajda tam film z dubbingiem. Wątpliwe jednak jest, żeby za utratę pieniędzy ktoś będzie winił Ciebie, a nie np stronę z filmem. Z resztą kto, kto jednocześnie chciał bądź co bądź nielegalnie obejrzeć film w internecie pójdzie z tym na policje? Prawdopodobieństwo jest znikome. Ja jednak spamując nie piszę w taki jednoznaczny sposób, tylko inaczej, żeby w razie nieprzyjemności móc się wytłumaczyć. Przykład? Zamast pisać: "Film X z dubbingiem dostępny na: [link do programu] ", możesz napisać: "To co? Oglądał ktoś już ten film z dubbingiem? [link do programu]". Niby mała różnica, ale w pierwszym zdaniu określasz, że ten konkretny film znajduje się na tamtej stronie, więc w jakiś sposób oszukujesz ludzi. W tym moim z kolei tylko pytasz czy ktoś oglądał i podajesz link do usługi subskrypcyjnej, więc nikt Ci nic nie może zrobić Wink Kiedyś ktoś pisał na forum, że dawniej był przypadek tutaj na forum pewnego użytkownika który miał spore kłopoty za spamowanie SUB sms, jednak nie moge teraz odnaleźć tej dyskusji. Mam nadzieje, że chociaż troszkę pomogłem w jakiś sposób.
Pozdrawiam


Legalność sub. - daniel42na - 31-10-2014 22:05

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.