Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybicie na bitcoinie i litecoinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Wybicie na bitcoinie i litecoinie (/Temat-Wybicie-na-bitcoinie-i-litecoinie-97761)

Strony: 1 2 3


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - Meloman - 08-07-2015 14:18

To co, ładujemy się? Ja już załadowany od 2,9$ Big Grin
[Obrazek: aaand_it_s_gone-1436361291.jpg]


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - Norbi33 - 12-07-2015 15:13

Na LTC zaliczyliśmy lokalny szczyt i teraz jesteśmy w korekcie, a w międzyczasie nastąpiło wybicie na BTC, pokonaliśmy 300 $ Smile


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - Norbi33 - 06-11-2015 16:57

Bitcoin zaliczył nowy szczyt na 2015 r. i teraz jest w korekcie, zobaczymy co dalej będzie.


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - koorteo - 14-11-2015 23:37

Jak na btc to wybicie jest zbyt małe, żeby prognozować wzrosty na chociażby 300$, musialyby byc mocniejsze ruchy, aczkolwiek trend wzrostowy prawdopodobnie się rozpoczął


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - MaroBlant - 20-11-2015 12:24

No nie wiem czy zapowiada się wzrost ceny, po ostatnim wybiciu nastąpił spadek i pewnie znowu będzie kiszonka.
Dopóki w mediach nie będzie jakichś spektakularnych pozytywnych newsów nie widzę możliwości zmiany trendu z bocznego na rosnący.


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - nonapewno - 04-02-2016 14:33

Z tego co widzę to teraz bitcoin stoi ponad 350 dolarów Smile Mam przeczucie, że niedługo zmaleje ;p


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - rafi213 - 04-02-2016 16:17

Przecież btc zaliczyl obecnie spadek, byl po prawie 450$ na poczatku roku a teraz po korekcie jest 370$ i nie sadze aby dalej spadal wrecz przeciwnie zbliża sie nieuchronnie zwiekszenie trudnosci wydobycia wiec kurs poszybuje w gore


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - nonapewno - 04-02-2016 16:25

To uważasz ze kupno BTC teraz może być opłacalne ? W sensie że np. Za pół roku znowu będzie kolo 450 dolarów?

Wysłane z mojego SM-T235 przy użyciu Tapatalka


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - Meloman - 04-02-2016 22:24

@[nonapewno]
Myślę, że niestety nikt Ci tego nie przewidzi. Bitcoin jest jeszcze gorszy niż granie na giełdzie, tutaj nie pomagają nawet wskaźniki matematyczne, czy jakieś książkowe przykłady. Nie raz już zostało udowodnione, że kurs jego lata jak chce. Najlepiej jak już, to kierować się psychologią tłumu i niczym więcej. Kurs BTC to dosyć ciężki orzech do rozgryzienia.
Chyba, że ktoś jest w stanie przewidzieć kurs BTC, to proszę o pilny kontakt na pw, oferuję cały dom Idea Big Grin


RE: Wybicie na bitcoinie i litecoinie - Norbi33 - 11-10-2020 11:14

Ciekawe czy jeszcze coś będzie z Litecoina, czy to już trup? Prezes nadal zbiera emeryturę za litecoiny, więc może coś z tego jeszcze będzie.