Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarty zartami... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Zarty zartami... (/Temat-Zarty-zartami-97749)

Strony: 1 2 3


RE: Zarty zartami... - sryczek - 10-09-2014 17:02

Ja nie ogarniam w ogóle Eforsy.

Raz zareklamowałem tam doładowania wpadły 2 leady potem usunełem reklamę.

To było jakieś 2 miesiące temu.

Od tej pory z eforsy wypłaciłem ponad 350zł (sam nie wiem z czego mi to wpadło) albo leady z opóźnieniem albo odnowienia ciągłe.

Nie pojmuje dlatego u nich nie zarabiam.


RE: Zarty zartami... - eforsa - 10-09-2014 20:33

(10-09-2014 15:31)oskar063 napisał(a):  Gra konkurencji... ahahahahahahahahahhahahaahhahahaah Big Grin


http://scr.hu/2iji/46ybp


Chyba mnie przyczapili i całkowicie odizolowali od dochodów Tongue

@bolo - co do Ciebie. Mam 3 telefony które "leżą" ekhem sorry 3 karty. Każdy ma umowe jeszcze (zostało po 6-7 doładowań x 100zł) Na każdym tel mam po te 150-200zł na koncie i to LEŻY. Dla sprawdzenia po prostu zasubksrybowałem ale niestety nic z tego. Pozdrawiam i licze na to, że administratorzy eforsy coś z tym zrobią.

Prosimy o numery tych Telefonów (oraz informacja jaka sieć) i sprawdzimy w bazie operatora jak przebiegała transakcja. Proszę o wysłanie numerów wraz z informacją kiedy mniej więcej dokonano aktywacji na email: [email protected]

System działa w pełni poprawnie, aktywacje naliczane są poprawnie i nie zauważono problemów u innych partnerów. Proszę więc o szczegóły i sprawdzimy tą sytuację! Pozdrawiamy serdecznie.

(10-09-2014 17:02)sryczek napisał(a):  Ja nie ogarniam w ogóle Eforsy.

Raz zareklamowałem tam doładowania wpadły 2 leady potem usunełem reklamę.

To było jakieś 2 miesiące temu.

Od tej pory z eforsy wypłaciłem ponad 350zł (sam nie wiem z czego mi to wpadło) albo leady z opóźnieniem albo odnowienia ciągłe.

Nie pojmuje dlatego u nich nie zarabiam.

Czy to źle, że zarobili Państwo aż 350 zł nic nie robiącSmile ?
Prosimy o Państwa kontakt na [email protected] - pomożemy Państwu zrozumieć jak działa eforsa oraz udzielimy pomocy jeżeli będzie potrzebna.


RE: Zarty zartami... - krzysio3001 - 10-09-2014 20:40

@edit
Późnym wieczorem wskoczyły odnowienia Smile


RE: Zarty zartami... - Kickster - 11-09-2014 06:55

chyba się tam zarejestruję Jerk


RE: Zarty zartami... - eforsa - 12-09-2014 18:32

Odnośnie ostatnich odnowień.
Operatorzy przysłali notyfikacje z opóźnieniem i odnowienia zostały naliczone do Państwa kont dopiero między 23 a 02 w nocy a nie w standardowych godzinach ok. 10.00 Była to sytuacja niezależna od nas i nie mamy wpływu na opóźnienia ze strony operatorów. Mają Państwo jednak pewność, że pieniądze nie znikają i nie przepadają i zawsze otrzymają Państwo swoje aktywacje. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wysokich zarobków!