Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelewy bankowe na anonimowe konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Przelewy bankowe na anonimowe konta (/Temat-Przelewy-bankowe-na-anonimowe-konta-97744)



Przelewy bankowe na anonimowe konta - Papass - 09-09-2014 23:17

Witam Smile

Zastanawiam się czy istnieją jakieś portfele internetowe, albo inne serwisy na które mogą być dokonywane przelewy z różnych rachunków bankowych, przy zachowaniu naszej anonimowości ( te konto założone byłoby na fałszywe dane)?
Ważne aby z takiego konta móc przelewać pieniądze na paypal, ewentualnie payzę lub PM.

Myślałem o kartach prepaid, ale je kupuje się za pośrednictwem banku, więc nawet zarejestrowane na fake dane są z nami w jakimś stopniu powiązane chociażby przez to, że kupiliśmy je przez allegro z konta z naszymi danymi...


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - damianus627 - 09-09-2014 23:31

Kupując na allegro sprzedający nie daje danych do banku. Tak samo w oddziale dowodu pokazywać nie musisz.
Jednak i tak nie radze dokonywać oszustw na tych kartach bo bank może je zablokować w przypadku podejrzeń.


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - krazu - 10-09-2014 06:22

Nie wiem w jakim celu potrzebujesz takiej anonimowości, ale pewnie nie do popełniania przestępstw, bo w takim razie już popełniłeś pierwszy błąd pisząc na forum takie jak to, gdzie w razie postępowania karnego będzie Cię łatwo zidentyfikować Wink

Co do samych kart prepaidowych to akurat jeżeli chodzi o BZ WBK to kiedyś rzeczywiście nie trzeba było okazywać dowodu, ale teraz tego wymagają. Jeżeli chodzi o Allegro, to gdy kupujesz od oficjalnego konta banku, to oczywistym jest że automatycznie wiąże on sprzedane karty z danymi kupującego. Z kolei jeżeli kupujesz od innego sprzedającego, to też w bazie serwisu pozostaje ślad, po którym bardzo łatwo prokuratura trafi do Ciebie w razie postępowania Wink


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - marcel_kk - 10-09-2014 08:27

Może sobie warto uzmysłowić, że nikt w sieci nie jest anonimowy.


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - Radiant - 10-09-2014 10:52

Wynajmij sobie słupa i będzie po problemie.


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - Siwy2606 - 10-09-2014 10:58

(10-09-2014 10:52)Radiant napisał(a):  Wynajmij sobie słupa.

Bądź jak Jordan Belfort Wink


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - Papass - 10-09-2014 11:44

Nie mam na myśli pełnej "anonimowości" bo wiem, że takowa nie istnieje Smile

Chodzi mi o serwis typu paypal, payza na który można wysyłać przelewy z rachunków bankowych i żeby nie był powiązany z moimi danymi bezpośrednio, tylko tyle.


RE: Przelewy bankowe na anonimowe konta - tixer - 10-09-2014 14:12

Pełna anonimowosc istnieje.


Odp: Przelewy bankowe na anonimowe konta - damianus627 - 10-09-2014 14:59

Może Istnieje ale nie w internecie.