Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stan waszych filmów na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Stan waszych filmów na YT (/Temat-Stan-waszych-filmow-na-YT-97722)



Stan waszych filmów na YT - flown - 09-09-2014 16:32

Chciałbym się dowiedzieć o stan waszych filmów na Youtube. Pytam, gdyż jakieś dwa dni temu w ciągu paru godzin poszły mi wszystkie na raz, razem z kontami. Po próbie reuploadu są ponownie ściągane przez boty.

Pozdrawiam


RE: Stan waszych filmów na YT - comanche - 09-09-2014 17:31

Ja aktualnie nie mam tego problemu, jak trace to pojedynczo. Dzialam Na Tor Browser + wyswietlenia z qqtube


RE: Stan waszych filmów na YT - Danysuw - 09-09-2014 17:35

Nigdy, ale to nigdy nie usunieto mi ani jednego filmiku. A posiadam ich naprawde sporo wraz z linkami do pobran itp.


RE: Stan waszych filmów na YT - flown - 13-09-2014 22:13

Próbowałem ostatnio wrzucania filmów, tworzenia i weryfikacji kont przez Tora i nic nie pomogło. Wszystko pada. Może to przez używane programy do wyświetleń. Może ma ktoś pomysł co mógłbym zrobić, aby konta nie były banowane z automatu? Jestem niemal pewien, że da się temu jakoś zaradzić...


RE: Stan waszych filmów na YT - Lukasz149 - 14-09-2014 12:07

Ja mam taki problem ostatnio, że moje nowe filmy wg nie pojawiają się w google. Jakiś tydzień temu moje nowe filmy po kilkudziesięciu minutach potrafiły być na 1 stronie w google. Filmy niby istnieją ale co z tego jak nikt ich nie widzi w google. Macie jakieś rady? Kilka starych filmów (niektóre nagle zniknęły) nadal jest w google dość wysoko. Jaka może być przyczyna tego? Nabijanie lajków (nie nabijam ich dużo tylko około 20-50)? Macie jakieś rady? Stworzyłem nowe konto przez gost'a i nic to nie dało, dodam, że na innych moich kontach na YT jest ten sam problem.


RE: Stan waszych filmów na YT - dondoonsie - 16-09-2014 19:14

(09-09-2014 16:32)flown napisał(a):  Chciałbym się dowiedzieć o stan waszych filmów na Youtube. Pytam, gdyż jakieś dwa dni temu w ciągu paru godzin poszły mi wszystkie na raz, razem z kontami. Po próbie reuploadu są ponownie ściągane przez boty.

Pozdrawiam

U mnie jest tak że przchodzi czas co youtube masakruje moje filmy, a jest znowu czas co filmy stoją tygodniami i nie ma banków . Nie wiem od czego to zależy ale chyba youtube ma wyznaczone czasy kiedy bot sprawdza filmy globalnie i robi czystki.