Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+----- Wątek: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 (/Temat-Symulator-RESTOCKU-LFE-version-1-2-9772)

Strony: 1 2 3 4


[Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Admin - 04-07-2010 16:27

Witam, dziś wrzucilem na serwer nową wersje skryptu Sergia.

Tym razem został dodany przez niego ranking najlepszych czasów można sprawdzić ile na co czasu potrzebujemy Smile

Symulator znajduje się pod adresem : http://www.zarabiam.com/symulator

Przycisk do symulatora znajduje sie nad shoutboxem na stronie głowne forum (pomaranczowy przycisk "SYMULATOR").

Możecie sprawdzić jak szybko uda Wam się zamówić nagrode na prawdziwym restocku.

Program moze zawierac male bugi (zliczanie czasów 0 sekund) jednak z pewnością pomoże Wam sprawdzić jaki jest Wasz realny czas zamówienia.

GOOD LUCK !



AKTUALIZACJA 4 LIPIEC:

Sergio poprawil skrypt :

w skrypcie poprawiony zostal:
-> nick maximum 20znakowy
-> poprawiony bug z czasem (jeśli jest ujemny - użytkownik jest wyrzucony na index.php)
-> dodanie daty do bazy
-> podświetlenie własnego wyniku (podczas tej samej sesji)
-> poprawa tabeli (graficznie)

AKTUALIZACJA 5 LIPIEC:

-> brak mozliwosci osiagniecia czasu 0
-> poprawienie kodu captcha - jest konieczny.





ps. dla osób którym przeszkadza reklama wrzuciłem stary skrypt bez rankingu znajduje się on tutaj :
http://www.zarabiam.com/symulatorold

pozdrawiam Smile


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Lev - 04-07-2010 19:16

Redemption zbliża się wielkimi krokami - najwyższa pora zacząć testy.
Zaczynamy Smile

P.S: śmieszne pytanie, ale Wy nie macie dostępu do danych jakie się podaje? Big Grin


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Sergio - 04-07-2010 19:40

(04-07-2010 19:16)Lev napisał(a):  Redemption zbliża się wielkimi krokami - najwyższa pora zacząć testy.
Zaczynamy Smile

P.S: śmieszne pytanie, ale Wy nie macie dostępu do danych jakie się podaje? Big Grin

Skrypt absolutnie bezpieczny, ja napisałem kod, który potem został zweryfikowany przez Admina.


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Lev - 04-07-2010 21:54

@Sergio
Pięknie dziękuję Smile
Tak myślałem, ale wolałem się upewnić Tongue
No to zachęcam każdego do testowania swoich umiejętności Big Grin


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - Admin - 05-07-2010 10:15

Sergio poprawil skrypt :

w skrypcie poprawiony zostal:
-> nick maximum 20znakowy
-> poprawiony bug z czasem (jeśli jest ujemny - użytkownik jest wyrzucony na index.php)
-> dodanie daty do bazy
-> podświetlenie własnego wyniku (podczas tej samej sesji)
-> poprawa tabeli (graficznie)


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - czopfix - 05-07-2010 10:35

Nie działa captcha. W tym sensie, że nie trzeba jej podawać i zalicza zamówienie.


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - adik0070 - 05-07-2010 10:57

Ale mi zamula ;O



PS. Admin, pochwal się czym to tak szybko wpisałeś ;P

PS2. Wrrrr! I te reklamy.. rozumiem, że to kasa, ale w takich miejscach, no przesada trochę..


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - BoosterXS - 05-07-2010 11:38

Admin zrób coś z reklamami, bo to już jest porażka ;/
Żeby na samulatorze reklamy były ;/
Przez nie tracę ok. 2 sekund, bo mnie dekoncentrują i niekiedy zamiast w to co powinienem klikam w te reklamy.


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - djmax - 05-07-2010 11:38

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/admin/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/captcha.php:9) in /home/admin/domains/zarabiam.com/public_html/symulator/captcha.php on line 20 skrypt do naprawy


RE: [Symulator RESTOCKU LFE] version 1.2 - SZAFI - 05-07-2010 11:44

Dokładnie, tyle reklam na forum, Rozumiem, ale na symulatorze !? lekka przesada...