Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zaprosić wszystkich znajomych do Eventu lub Strony na Facebooku - iPhone iPad - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zaprosić wszystkich znajomych do Eventu lub Strony na Facebooku - iPhone iPad (/Temat-Jak-zaprosic-wszystkich-znajomych-do-Eventu-lub-Strony-na-Facebooku-iPhone-iPad-97709)



Jak zaprosić wszystkich znajomych do Eventu lub Strony na Facebooku - iPhone iPad - markds - 09-09-2014 14:31

1.Pobierz Aplikacje Invite All - For Facebook z Appstore
2.Zaloguj się
3.wybierz event/strone
4.Rozwin Liste
5.W aplikacji kliknij Invite All

http://youtu.be/s5nfEwtubwc


RE: Jak zaprosić wszystkich znajomych do Eventu lub Strony na Facebooku - iPhone iPad - xGrubszy - 10-09-2014 06:11

Ja mam Google Chrome i mi łatwiej jest zapraszać w ten sposób:
1. Zaloguj się na Facebooka.
2. Wybierz event/stronę na, którą chcesz zaprosić znajomych.
3. Rozwiń listę znajomych, do samego końca.
4. Naciśnij klawisze : Ctrl + Shift + J
5. Skopiuj podany tekst, wklej go i wciśnij Enter (strona na chwilę się zlaguję):

jvar inputs = document.getElementsByClassName('uiButton _1sm');
for(var i=0; i<inputs.length;i++) {
inputs[i].click();
}

@Edit
Sorry, nie doczytałem iPhone iPad bo jest w jak to ująć "drugiej linijce" tematu Smile


RE: Jak zaprosić wszystkich znajomych do Eventu lub Strony na Facebooku - iPhone iPad - markds - 10-09-2014 18:41

Ciekawe tylko jak znaleźć klawisze Ctrl + Shift + J na iPadzie albo iPhonie


RE: Jak zaprosić wszystkich znajomych do Eventu lub Strony na Facebooku - iPhone iPad - v3XeR - 10-09-2014 18:47

@up
Udajesz chyba, co nie?