Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne (/Temat-Diabelskie-inwestycje-w-Opcje-Binarne-97684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 07-10-2014 16:39

Od jutra jadę dalej. Opcje 15 - 30 min Wink

Ps. Szukam stronek z wskaźnikami gdzie jest lista z nazwami i obrazkami na widoku. Mam ich kilka ale potrzebuję, jeszcze. Pech chciał, że jakimś cudem zginął mi z komputera cenny wskaźnik. smutny


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 07-10-2014 19:14

mql5 samo nie wystarcza?


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 07-10-2014 20:13

Wskaźnik już znalazłem na szczęście. Wink Na mql5 też siedzę, ale więcej ciekawych wskaźników można znaleźć na innych stronach, wystarczy się rozejrzeć.

Zmajstrowałem sobie wykres i jutro zaczynam grę. Będą 2-3 zagrania dziennie na M15 i być może coś jeszcze, jeżeli pojawi się sygnał na wyższych interwałach.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 07-10-2014 21:44

Będziemy chcieli, aby na binary24.pl były w miarę dostępne te wskaźniki i dodatkowo opisane Wink


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - trio - 07-10-2014 22:28

Gratuluje podjecia proby opcji i zycze powodzenia, bede tu zagladal.

Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 08-10-2014 19:15

Moje zagrania, bez screena, później wstawię.

Opcji zagranych: 2
Opcji sprzedanych: 1 +5 PLN
Opcji nietrafnych: 1 - 10 PLN
Zysk/Strata: -5 PLN

Pierwszą pozycję sprzedałem z zyskiem (+5 zamiast ostatecznego +8.1) jak była na szczycie, świeca się wahała i ostatecznie zjechała, być może transakcja minimalnie by weszła. Druga za późno zagrana więc -10 Sad

====================

Znalazłem na rosyjskim forum ciekawą strategię i dla początkujących wydaje się bardzo prosta. Trochę muszę ją udoskonalić. Na dwóch parach walutowych dziś 5 trafnych i jeden nietrafny (nie przemalowuje się i zapisuje wszystkie sygnały, błędnych unikam przez dodatkowe wskaźniki.)

Jeżeli nie będę szalał i max 2 transakcje, chyba że druga będzie stratna to zagram jeszcze. Tongue Jak nie wyjdzie będę musiał przesiąść się na demo i przećwiczyć.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 08-10-2014 21:26

W AnyOption też jest opcja wcześniejszego sprzedawania opcji. Co do rosyjskiego forum - w Rosji są bardzo dobrzy traderzy, można nawet o nich powiedzieć spece od inwestowania Wink


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 09-10-2014 08:13

Chociaż jak ustawię opcję w kreatorze opcji, to już jej sprzedać nie mogę, bo nie pojawia się w Pro Option.

Przed chwilą poszło put AUD/USD przy Resistance 2 na 3,5 h.
Nie ma to jak pomylić Resistance 2 z Resistance 3. facepalm Chociaż ostatnio nie może go przebić, mam nadzieję, że dziś też nie przebije.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 09-10-2014 19:30

Dziś + uzupełnienie wczorajszych zagrań.
[Obrazek: sc1.png]

Opcji zagranych: 1
Opcji trafnych: 1
Zysk/Strata: + 8,1 PLN

Dwie opcje są wczorajsze. Zapomniałem o groszach, więc wczorajsza strata była ciut mniejsza.

====================

Nie przyglądałem się wcześniej Fibo, więc dziś sobie posiedziałem.

[Obrazek: zaq.png]

Widzę na liniach zaznaczonych na czerwono są częste odbicia na różnych parach. Chyba to wykorzystam do zagrań, które przykładowo zaznaczyłem na fioletowo. Jednak poobserwuję, to jeszcze. Aha, mam pytanko Tongue Te linie wytworzyły się od momentu zaznaczonego białą strzałką?


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 09-10-2014 20:10

Widzę, że dla pewności zagrywasz id transakcji Tongue

Od linii Fibo nie jestem specem, bo jakoś w tą strategię osobiście nie testuje i sprawdzam, ale chodzi Tobie dlaczego utworzyły się te żółte poziome linie? Wink