Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne (/Temat-Diabelskie-inwestycje-w-Opcje-Binarne-97684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 25-09-2014 18:12

Wszystko przede mną. Wink

Jutro będę sprawdzał pewien wskaźnik, który zapowiada się obiecująco. Może coś zagram.

Dziś Tongue
[Obrazek: vvv.png]

Opcji zagranych: 1
Opcji trafnych: 1
Zysk/Strata: +8

Zagrane na podstawie analizy dzisiejszej pary AUD/USD + własnej intuicji.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 26-09-2014 13:16

Czy piątek, to aby dobry dzień na przetestowanie wskaźnika? Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 26-09-2014 13:21

Nie bardzo, ale to zależy od waluty. Jedna będzie wariować, druga nie. Obserwuję AUD/USD i jest spokojne na razie.

Typuje teraz na kartce z 20 zagrań aby wyciągnąć wnioski. Być może coś obstawię wieczorem, ale to po ostatnich wydarzeniach z USA po 16.30.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 26-09-2014 17:18

[Obrazek: Untitled.png]

Opcji zagranych: 3
Opcji trafnych: 2
Zysk/Strata: +6,2 PLN

Dziś na spokojnie odrobiłem straty (no prawie brakuje 62 gr Tongue). Niestety ta ostatnia nie weszła, bo dostałem sygnał 'widmo' (da się to wyeliminować, teraz będę wiedział jak Big Grin). Jednak, gdybym zagrał kolejny sygnał, który wygasł właśnie teraz o 18:15, to bym wygrał. Jednak nie chciałem się odgrywać, zwłaszcza w piątek. Tongue


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 26-09-2014 17:31

Lepiej być na plusie niż na minusie - i tak gratuluje za wyniki Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - kamcio7788 - 26-09-2014 19:40

Z jakiej strategii korzystasz


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 26-09-2014 19:42

Od dnia dzisiejszego, kolejne inwestycje będą grane na mojej prywatnej strategi, którą muszę dopracować aby skuteczność była wyższa.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - CoinBitZ - 26-09-2014 19:58

Hmm Binarki Big Grin Jaka minimalna wpłata ? Pobawiłbym się na 10 złotówkach Big Grin


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 26-09-2014 20:08

Na TopOption wpłacisz od 100 zł przez Skrill lub Neteller. Tylko uwaga, bo broker potrafi płatać figle. Tongue


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 26-09-2014 23:39

(26-09-2014 19:42)Diabełek napisał(a):  Od dnia dzisiejszego, kolejne inwestycje będą grane na mojej prywatnej strategi, którą muszę dopracować aby skuteczność była wyższa.

Ale ta strategia jest wzięta z innej (zmodyfikowana), czy stworzyłeś całkiem nową?