Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne (/Temat-Diabelskie-inwestycje-w-Opcje-Binarne-97684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 18-09-2014 15:23

Dlatego przy stosowaniu strategii, posługiwać się również dodatkowo wskaźnikami Wink


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 22-09-2014 14:13

Od środy obserwowałem świeżą strategię. Obstawiałem na kartce 2 zagrania dziennie.

Tak to wygląda:

Środa
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 2

Czwartek:
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 2

Piątek:
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 2

Poniedziałek:
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 2

Nie będę już wypisywał na jakich parach, ale wszystkie weszły z nadwyżką. Wink Jak czas pozwoli od jutra zacznę grę na live. Skuteczność może być ciekawa, tylko muszę pamiętać aby nie grać na siłę.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - malpa2 - 22-09-2014 15:02

Na jakim interwale czasowym testowałeś ;d?


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 22-09-2014 16:35

M5 Wink Ale jak robią się warunki do możliwego wejścia to podglądam wyższe interwały czasowe i oceniam czy warto wejść.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 24-09-2014 14:01

[Obrazek: image.png]

Wczoraj:
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 0
Opcji sprzedanych: 1 (testowa Jerk2)
Zysk/Strata: -7.82
Tu AUD/USD według strategii, która jest skuteczna, lecz źle trawiłem pod koniec. Sad Miałem to odrobić, lecz miałem pilny wyjazd. Tongue

Dziś:
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 1
Zysk/Strata: -2
Zachciało mi się testowania strategii, nad którą pracuję na 60 sek. Testy zostawię na później. facepalm
Z AUD/USD mogę być zadowolony, szkoda że więcej nie postawiłem. Lol

==================================

Mimo strat, to się cieszę, że powoli nabywam jakiegoś doświadczenia. Teraz muszę zyskać 14.82 PLN, aby dobić do wartości początkowej depozytu. Tongue Potem mogę liczyć zyski.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - kamcio7788 - 24-09-2014 19:33

Jaka strategią grasz


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 24-09-2014 19:37

Aktualnie tą http://zarabiam.com/Temat-Strategia-RSI-High-Low-swietny-start-w-opcje-binarne-98067

Jej statystyki tu przedstawiłem, tylko że są to dane z kartki. -> http://zarabiam.com/Temat-Diabelskie-inwestycje-w-Opcje-Binarne-97684?pid=1008319#pid1008319 Pierwsza nietrafna była na live wczoraj, ta ostatnia na screenie


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 24-09-2014 22:26

Oj nie baw się w sprzedawanie tych pozycji Lol


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 25-09-2014 09:37

Nie zamierzam, ciekawski byłem Big Grin

Dziś rano analizowałem AUD/USD na H1 i wpadła mi do głowy nowa strategia. Lol Będę musiał się temu przyjrzeć dokładnie, lecz najpierw muszę uzupełnić wiedzę na temat poszczególnych świec.

To może być klucz do sukcesu! Cool


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 25-09-2014 09:57

Jak tak dalej pójdzie, to Cię zatrudnimy na naszym forum - będziesz recenzował/tworzył nowe strategie Idea