Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne (/Temat-Diabelskie-inwestycje-w-Opcje-Binarne-97684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 15-09-2014 21:23

Jaka para walutowa?


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 16-09-2014 07:28

Piątkowa AUD/USD
Wczoraj trafiłem AUS/USD a nie trafiłem w GBP/JPY

Ale chyba będę musiał rozejrzeć się za inną strategią jak tak dalej będzie. 3 tygodnie obserwowałem strategię w akcji i było ok. A wczoraj sporo stratnych i kilka sygnałów widmo, które później znikają z historii.

Z niecierpliwością czekam na nowe strategie. Smile Obecnie nie przemawiają do mnie i po prostu mają braki. Według mnie każda strategia jest dobra w danym momencie czasowym wykresu.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 16-09-2014 11:32

A wczoraj przypadkiem nie było to AUD/USD? Tongue

Poniedziałki nie są zazwyczaj dobrym dniem do inwestowania, tak samo jak piątki. Nawet jak nie ma zbyt wiele wydarzeń ekonomicznych itp. Po prostu rynki są wtedy tak niestabilne.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 16-09-2014 11:36

Tak tak, AUD Tongue

Chyba Poniedziałki sobie odpuszczę. Bo obserwując zauważyłem, że reszta tygodnia jest wmiarę trafna, co pozwala dać zyski.

Podoba mi się jeszcze strategia Binary Extreme, ale według mnie brakuje jej czegoś.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 17-09-2014 11:21

Piątki w sumie też warto odpuszczać Wink Co do strategii, to zawsze możesz ją zmodyfikować pod siebie.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 17-09-2014 19:24

Tymczasowo zawieszam dziennik, ponieważ strategia trend follower nie spełnia moich oczekiwań. Przyjrzę się strategi RSI High-Low i jeżeli wyniki będą pozytywne zacznę grać dalej. Wink


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Stalmer - 17-09-2014 19:43

Od siebie polecę jeszcze przyjrzeć się startegii short-term. najlepiej dołączyć jeszcze do tego wskaźnik RSI i można złapać całkiem ładne sygnały.
http://screenshooter.net/1486109/17_09_2014__20_39_10


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 17-09-2014 19:57

Oczywiście dzięki za troskę. Lol Obecnie na MetaTrader mam wgrane wszystkie strategie z binary24 i z comparic. Wszystkie przeglądałem, ale jakoś nie mogłem odnaleźć siebie w żadnej z nich.

Teraz poświęcę analizę nowej strategi i być może lekko ją zmodyfikuję. Dziś na sucho zagrałem dwa razy i powiem, że dwie trafne. Jednak małe wnioski będę mógł wyciągnąć po większej ilości zagrań.

Także jak wcześniej pisałem dziennik zawieszam. Czwartek, Piątek i być może początek kolejnego tygodnia poświęcę analizie nowej strategii.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 17-09-2014 20:00

Już wkrótce nowa strategia na binary Wink


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - olekn1 - 17-09-2014 21:08

Powodzenia Wink
Co do strategii, to każda (a przynajmniej według mnie) dobrze przewiduje spadek/wzrost, tylko nie zawsze będzie to 15 minut (w przypadku strategii na 15 minut), czasem nawet wygaśnięcie opcji o te 30 sekund decyduje o wygranej... Dla mnie strategia to tylko dodatkowy sygnał, dla potwierdzenia mojego przeczucia Wink