Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne (/Temat-Diabelskie-inwestycje-w-Opcje-Binarne-97684)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 10-09-2014 17:42

Witam, w moim skromnym dzienniku, w którym będę skupiał się głównie na zarobku dzięki opcjom binarnym. Zaczynam skromnie, a później kto wie... impreza
  • Broker: TopOption.com

★ Cel na wrzesień: wyjść na plus z zadowalającą skutecznością %-tową.

Dodatkowe info: Z racji mojego małego doświadczenia stawki będą wynosić 10 zł. Chcę się 'oswoić' po prostu Tongue Małymi kroczkami będę szedł do przodu (lub do tyłu Jerk) i zwiększał stawkę.


[Obrazek: image.png]

Opcji zagranych: 1
Opcji trafnych: 1
Zysk/Strata: +8 PLN


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - PremAccHack - 10-09-2014 17:47

Będę obserwował. Jakaś strategia?


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 10-09-2014 17:52

Trzymam się strategi Trend Follower, która podaje gotowe sygnały wejścia. Jest ich mało, ale za to dosyć skuteczne.


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - PremAccHack - 10-09-2014 17:58

O muszę poczytać o tym dzięki za info i powodzenia. Tez zamierzam zainwestować w opcje Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - malpa2 - 10-09-2014 18:12

Fajnie że założyłeś dziennik, ja też zaczynałem od stawki 10zł, teraz już więcej. Strategii nie znam, ale jeśli ładnie ci będzie szło to chętnie poczytam.

Powodzenia!impreza


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - MaLiN - 10-09-2014 19:50

Rodzi się nowy mistrz Wink


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 11-09-2014 18:14

[Obrazek: image.png]

Opcji zagranych: 1
Zwrot: 1
Zysk/Strata: -

Dziś spóźniłem się na jeden trafny sygnał, a grając na drugim sygnale o kilka sekund za późno wszedłem, co spowodowało zwrot. Ogółem sygnał był trafny. Dalej nie grałem postanowiłem wrzucić na luz. Jednak jutro biorę się do roboty. Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Pink134lol - 13-09-2014 13:17

Powodzenia, czekam na dalsze wyniki. Jestem bardzo ciekaw tygodniowego zysku. Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - BlackFacePL - 13-09-2014 22:15

Powodzenia, obserwuję Smile


RE: Diabelskie inwestycje w Opcje Binarne - Diabełek - 15-09-2014 18:35

Piątkowe inwestycje:

Opcji zagranych: 1
Opcji trafnych: 0
Zysk/Strata: -10

Nie chciało mi się czekać na sygnał i zagrałem z trendem, jednak przy moim szczęściu trafiłem na odwrócenie się trendu. Więcej tego nie zamierzam robić.

Dziś trochę nie miałem czas na grę. Zagrałem 2 razy.
Opcji zagranych: 2
Opcji trafnych: 1
Zysk/Strata: -2

Dalej już nie grałem i dobrze, bo kolejne dwa były nie trafne.

Mam nadzieję, że jutro już będzie lepiej. Trafił się pechowy poniedziałek, strategia fajna, lecz trzeba mieć cierpliwość. Sorry za brak screenów, w kolejnych wpisach będą.