Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grasz w Minecrafta? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Minecraft (/Forum-Minecraft-270)
+--- Wątek: Grasz w Minecrafta? (/Temat-Grasz-w-Minecrafta-97676)

Strony: 1 2 3 4 5


Grasz w Minecrafta? - Adriano42 - 08-09-2014 20:20

Witajcie!

Jeżeli grasz w Minecrafta, lubisz tryb survival bez modów ułatwiających rozgrywke (jednak jakieś poprawiające grafikę itp. da się zrobić) i chciałbyś/chciałabyś ze mną razem pograć we współpracy i nagrać jakąś serię filmów, w których zbudujemy jakieś miasto itp. w survivalu - piszSmile

Tylko na GG: 46818750

Wymagań jako takich niema. Nie musisz mieć premium, nie musisz umieć budować czy graćSmile Liczą się chęci i dobra zabawa.

W planach mam budowę wielkich projektów itp. w całości na survivalu, dobra zabawa w COOP (kooperacji-współpracy) jest dla mnie również ważnaSmile

Jakby ktoś chciał sobie pograć, zbudować coś itp. bardzo chętnie bym z taką osobą zagrałSmile

Uwielbiam kopać, budować, ratować walczyć z mobami w COOPSmile To wszystko ma swój klimat, więc jeżeli "czujesz ten klimat" napisz!!!!!!! Big Grin


Pozdrawiam, Adriano42.


RE: Grasz w Minecrafta? - Rafiks1992 - 08-09-2014 21:23

a pogralbym nie powiem ze nie, ostatni raz gralem chyba z rok temu ;d to byly czasy... masz jakis serwer czy cos Wink?

edit: pisz pw Tongue


RE: Grasz w Minecrafta? - TeYroXOfficial - 08-09-2014 21:29

ja również mogę pograć, można postawić server, jakieś grosze mi zostały na FiberHoście więc jakaś mała zrzutka na 8slotowca i możemy grać Smile


RE: Grasz w Minecrafta? - Rafiks1992 - 09-09-2014 10:47

no i ladnie jak ktos potrafi sie zajac tmi serwerami to mozna dzialac, tylko pod jakiego mc Wink? nie mam oryginalu, musimy pobrac jakas jedna wersje i na ta wersje ogarnac serwer ^^ fajnie byloby zebrac tak z 10-15 osob na takie cos Tongue


RE: Grasz w Minecrafta? - TeYroXOfficial - 09-09-2014 12:59

Ja tam potrafię, swój ogarniam ;P Teraz to nawet najnowszą wersje MC możesz mieć (MC by Zyczu) Smile A jeżeli chodzi o wersje to zależy czy chcemy jakieś mody/gry/zabezpieczenia dla graczy(nas) i tym podobne


RE: Grasz w Minecrafta? - Adriano42 - 09-09-2014 20:16

Tylko serwer normalny - zero modow itp. Bez zabezpieczeń - jedynie white liste można zrobićSmile

Proszę o kontakt PW/GG: 46819750 wszystkich zainteresowanych.


RE: Grasz w Minecrafta? - TeYroXOfficial - 09-09-2014 21:21

Tylko trochę będzie lipa jak będziemy sobie wzajemnie kraść psuć itd. a wiadome jest że ktoś taki może sie zdarzyć...


RE: Grasz w Minecrafta? - Rafiks1992 - 09-09-2014 21:30

to mozna zrobic cprivate zeby bylo na serwerze i ta white liste i spoko ;p


RE: Grasz w Minecrafta? - TeYroXOfficial - 09-09-2014 21:48

Też racja ;P i do tego w ustawieniach servera render na 15krateczek, żeby kompa odciążyć Big Grin


RE: Grasz w Minecrafta? - Adriano42 - 10-09-2014 06:44

DokładnieSmile

Pomyślę nad tym i jak będzie już coś dam Wam znać PW/GG Smile