Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
poszukuje osob do pomocy w prowadzeniu strony WWW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: poszukuje osob do pomocy w prowadzeniu strony WWW (/Temat-poszukuje-osob-do-pomocy-w-prowadzeniu-strony-WWW-97674)



poszukuje osob do pomocy w prowadzeniu strony WWW - bodek7654 - 08-09-2014 19:39

witam
poszukuje osób, które maja troche wolnego czasu i chciałyby zacząć prowadzić strone www, na czym by to polegało ? Jesteś twórcą artykułów na stronie otrzymujesz swobodę w szukaniu tematów i ich opisywaniu, tematyka związana jest z dość niszowatą dziedzina, strona jest opłacona jak narazie na rok z góry , ma 5 unikatowych artykułów, zostało wykupione wstępne pozycjonowanie, w przyszłości chciałbym aby był to jeden z wiekszych serwisów w necie dotyczacych tej tametyki, narazie nie mogę obiecać zadnych zarobków gdyż wiekszosc kapitalu została zainwestowana w samo uruchomieniu strony , kazda osoba bedzie miala wpływ na wygląd strony , podzial kategori, a także jeżeli serwis bedzie mógł sie zakwalifikować do umieszcznia reklam adsense, także podział w zyskach w zalezności od wkładu, nie jestem nowym uzytkownikiem na forum wiele osob mnie tutaj zna i wie ze można sie ze mna dogadać w wielu sytuacjach.

Co mogę wiecęj napisać ? więcej mogę napisać na PW od razu uprzedzam ze jak narazie zadnej kasy nie moge obiecać, czemu sam nie poprowadzę strony? Strona jest całkowicie serwisem w pełni legalnym, nie posiada treści niedozwolonych, a jak sami wiecie same dobre chęci nie wystarczą aby zaczeła na siebie zarabiać potrzebna jest treść i promocja, sam obecnie pracuje + studia i nie mam jak wyrobić się jescze z prowadzeniem i pisaniem artykułów, serwis jest po ANG , wiec przydatna byłaby znajomość chociaż podstawowa, większośc informacji do art można znaleść na internecie, przyda sie pomoc zarówno przy pozycjonowaniu , robieniu filmów grafiki, na początek jest potrzebna około 20 art aby uporządkować strone , pozostałe treści bedą już tylko waszą wyobrażnią , jest możliwośc aby autor podpisywał sie pod artykułem wraz z połączeniem z kontem google +, także nie ma możliwości abym w jakiś sposób mógł waszą treść ukraść czy cokolwiek innego, niewiem co wiecej mogę napisać, hmm jest jescze możliwość prowadzenia FP ma okolo 3k like, a także w miarę możliwości konta twitter i wiele innych , tak jak piszę pozostawię wiele przestrzeni dla waszej kreatywności, w podstronie about zostaniecie wpisani jaki współautorzy strony itd.

główny dochód strony ma pochodzić z reklam

osoby chętne , oraz osoby które mają jakies pytania zapraszma na PW lub email , [email protected]

obecne statystyki, przy 0 pozycjonowaniu jak narazie
[Obrazek: mvlr2f.jpg]
[Obrazek: 2uihqc4.jpg]


poszukuje osob do pomocy w prowadzeniu strony WWW - Hybrid1990 - 07-07-2018 17:20

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.