Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbugowany adfly ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zbugowany adfly ? (/Temat-Zbugowany-adfly-97669)



Zbugowany adfly ? - pszem0_ - 08-09-2014 19:07

Jakieś 2 dni temu zaczął zarabiać na adflyu. Przez te 3 dni uzbierałem około 130 klików czyli jakieś 0,25 $. No i dzisiaj otwieram stronę i patrzę 390 wejść, lecz statystyki z dzisiaj tylko 14, a wczorajsze bez zmian czyli (127). Stawka w portfelu oczywiście się powiększyła również. Mam się cieszyć, czy raczej mi to niedługo usuną ?


RE: Zbugowany adfly ? - venzer - 09-09-2014 06:00

Ja również zauważyłem dziwny przyrost wczoraj zobaczymy co z tym dalej będzie...


RE: Zbugowany adfly ? - master4 - 10-09-2014 20:16

Statystyki na adf.ly nie są w czasie rzeczywistym, przeważnie jest opóźnienie 20-30 minut.


RE: Zbugowany adfly ? - venzer - 10-09-2014 22:34

Po zalogowaniu w głównym panelu wyświetlają zawsze nowe informacje i podają że prowadzą prace nad serwerem i że mogą występować problemy ze statystykami. Czasami tak jest za 1-2 dni wszystko wróci do normy.

Cytat: Due to server maintenance, the stats will not be updated for the next 4 hours. Everything is being counted and tracked as normal and will be updated as soon as possible. Thank you for your patience.



RE: Zbugowany adfly ? - wook - 11-09-2014 20:22

Ostatnio adFly jest źle traktowane przez ludzi... podobno jakoś stawki zmalały? Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?


RE: Zbugowany adfly ? - venzer - 12-09-2014 11:45

3.14$ za polaka 9.03$ za USA stawki się trzymają.