Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? (/Temat-Czy-dostal-ktos-juz-nagrode-poczta-97667)

Strony: 1 2


Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - grsmagik - 08-09-2014 18:57

Pytanie do użytkowników:
Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą z restocka sierpniowego ?
Pytanie do Zuhsma:
Czy nagrody pocztą zostały wysłane?

PS. Piszcie tylko czy dostaliście nagrodę pocztą czy nie. Bez SPAMU!


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - ikarian - 08-09-2014 19:22

Nope.


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - Zordi - 08-09-2014 20:16

do mnie Zushm wysyłał z Czerwca i Lipca nagrody owszem doszły ale przy okazji z Sierpnia już nie mógł do jednej paczki zapakować.


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - Matheo249 - 08-09-2014 20:23

Nie dostałem nagrody... Poza tym po co kolejny temat skoro poprzednie nic nie dają?


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - haha40027 - 08-09-2014 20:29

Ludzie naprawdę... Po co te tematy, nie bawmy się w dziecinadę jakąś... Kolejne tematy nic nie dadzą, jeśli ktoś olewa coś to bez względu na to co się stanie to się nie zmieni.

Przyjdą to przyjdą - sami widzicie, że szanowny "admin" ma problem, żeby odpisać albo dać jakieś oficjalne informacje w tej sprawie Wink

Trafił FG do scamu, zero reakcji to nie liczcie na to, że zuhsm Wam odpisze w tym temacie, tym bardziej, że na maile nawet nie potrafił odpisywać Smile


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - grsmagik - 08-09-2014 21:07

(08-09-2014 20:29)haha40027 napisał(a):  Ludzie naprawdę... Po co te tematy, nie bawmy się w dziecinadę jakąś... Kolejne tematy nic nie dadzą, jeśli ktoś olewa coś to bez względu na to co się stanie to się nie zmieni.

Przyjdą to przyjdą - sami widzicie, że szanowny "admin" ma problem, żeby odpisać albo dać jakieś oficjalne informacje w tej sprawie Wink

Trafił FG do scamu, zero reakcji to nie liczcie na to, że zuhsm Wam odpisze w tym temacie, tym bardziej, że na maile nawet nie potrafił odpisywać Smile

Nie chodzi mi o to, chodzi mi tylko czy ktokolwiek dostał nagrodę z sierpnia pocztą...


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - xavi512 - 09-09-2014 08:40

Nic nie przyszło!


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - Hajtowy - 09-09-2014 12:25

Nie ma nic Wink


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - Ewcia6000 - 09-09-2014 12:58

nie Sad


RE: Czy dostał ktoś już nagrodę pocztą ? - Situation - 09-09-2014 17:53

ja nie wierzę już w to że dostanę zaległe narody z lipca UndecidedUndecidedUndecided