Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos (/Temat-Zostan-pierwszym-traderem-ktory-polecial-w-kosmos-97637)



Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - Comparic - 08-09-2014 13:24

Broker IronFX przygotował ciekawą promocję - ostatnio coraz popularniejszą wśród bukmacherów/kaysn online i tak dalej. Zakładając konto i handlując możesz powalczyć o.. lot w kosmos!

Na pokładzie statku kosmicznego okrążysz orbitę ziemską. Na pozostałych 100 najskuteczniejszych traderów czekają natomiast dodatkowe nagrody pieniężne.

Więcej szczegółów znajdziecie na: http://comparic.pl/zostan-pierwszym-traderem-kosmosie-ironfx/

Ja bym osobiście polatał, a Wy? Smile


RE: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - Kickster - 08-09-2014 14:39

lot w kosmos to bylo moje marzenie od dziecka, i to bylo marzenie w 100%, nie osiągalne, teraz w dobie komercyjnych lotów kosmos moze po kilkunastu latach na tym forum uzbieram na swój wymarzony bilet w kosmos Wink


RE: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - Comparic - 09-09-2014 09:37

(08-09-2014 14:39)Kickster napisał(a):  lot w kosmos to bylo moje marzenie od dziecka, i to bylo marzenie w 100%, nie osiągalne, teraz w dobie komercyjnych lotów kosmos moze po kilkunastu latach na tym forum uzbieram na swój wymarzony bilet w kosmos Wink

Szczególnie, że Ci od Virign Spaceship mają "śmiesznie" niskie ceny. Za kilkadziesiąt tysięcy dolarów można okrążyć orbitę Smile


RE: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - MaLiN - 09-09-2014 17:07

Znając życie, konkurs wygra ktoś z IronFx Lol


RE: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - Polak123 - 21-09-2014 15:09

@up

Czemu wszyscy uważają że każdy chce oszukać drugiego??

Jeśli będziesz lepszy od drugiego to wygrasz Big Grin Proste tylko musisz spróbować.


RE: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - Comparic - 22-09-2014 12:13

(21-09-2014 15:09)Polak123 napisał(a):  @up

Czemu wszyscy uważają że każdy chce oszukać drugiego??

Jeśli będziesz lepszy od drugiego to wygrasz Big Grin Proste tylko musisz spróbować.

Taka polska mentalność Tongue

+brokerzy nie są przyjaciółmi traderów. To dodatkowo zniechęca Smile


RE: Zostań pierwszym traderem, który poleciał w kosmos - MaLiN - 25-09-2014 10:02

(21-09-2014 15:09)Polak123 napisał(a):  Czemu wszyscy uważają że każdy chce oszukać drugiego??

Jeśli będziesz lepszy od drugiego to wygrasz Big Grin Proste tylko musisz spróbować.

Nie wszyscy Undecided Mogę być lepszy od drugiego, ale nigdy nie będę miał 100% pewności.