Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samochód dla Kiljana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samochód dla Kiljana (/Temat-Samochod-dla-Kiljana-97634)

Strony: 1 2 3 4 5


Odp: Samochód dla Kiljana - Xkr - 08-09-2014 12:55

Audi w rs jakies mile albo bete w emce, a w ogole jaki budzet mamy?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Samochód dla Kiljana - Damkofr - 08-09-2014 13:01

(08-09-2014 12:55)Xkr napisał(a):  Audi w rs jakies mile albo bete w emce, a w ogole jaki budzet mamy?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Tylko nie bete Kiljan bo zlejesz się z tymi "pro drajwerowcami - szapnerowcami" którzy myślą że jak obrócą kołami w miejscu to lansa w całej wsi.


Odp: Samochód dla Kiljana - Xkr - 08-09-2014 13:07

LOL! Chyba nie sadzisz ze mowie o starych e36, e46? Te najbardziej modele sa karcone przez pseudo driftero-tjuningowców

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Samochód dla Kiljana - Kiljan - 09-09-2014 20:41

Ostatnio odpadło jedyne bmw które mnie interesowało - i8
Tak więc zostaje tesla. Z chęcią posłucham o awaryjności tesli, cóż takiego tam się psuje i komu no i jakiś dowodzik...


Odp: Samochód dla Kiljana - Xkr - 09-09-2014 20:56

Moze spojrz na marki trypu porsche, maserati np granturismo, podobny do tesli s, jego topowa ver mc stradle. Nie powiem nic o teslach bo nie mam wiedzy na ten temat, popatrz audi tez w rs maja naprawde ładne linie

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Samochód dla Kiljana - Kiljan - 09-09-2014 21:39

No i to są wszystkie oklepane samochody a tesla to jest coś innego, to już jest samochód przyszłości Smile


RE: Samochód dla Kiljana - pszem0_ - 09-09-2014 22:12

Jesli dobrze rozumiem, jest to samochod elektroniczny. Wiaza sie z tym stacje ladowania, ktorych w Polsce brakuje. Tesla nie ma rowniez serwisu w naszym kraju, a zwykly serwisant moze miec spore problemy z taka technologia, nie mowiac juz jesli chcialbys sam cos przy nim robic. No chyba, ze mieszkasz poza granicami, wiec moga Cie te argumemty ominac. Osobiscie polecam nissan gtr. Smile

wysłane za pomocą smartfona


RE: Samochód dla Kiljana - Kickster - 09-09-2014 22:17

elektroniczny to może byc zegarek


RE: Samochód dla Kiljana - pszem0_ - 09-09-2014 22:31

Przepraszam Smile Hybrydowy/elektryczny/napedzany energia elektryczna czy jak to sie mowi.

wysłane za pomocą smartfona


RE: Samochód dla Kiljana - JuNiOrSoDa - 09-09-2014 22:59

[Obrazek: bill_gates.jpg]