Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) (/Temat-Paidverts-Pomoge-w-ogarnieciu-tego-serwisu-97626)



Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - Jayetsu - 07-09-2014 21:28

Witam. Krótko i zwięźle, zostanie mentorem w PaidVerts. Pomogę dla początkujących ogarnąć ten serwis Smile.

Paidverts jest programem inwestycyjnym więc jeżeli posiadasz mniej niż 10$ kapitału inwestycyjnego. Nie warto wchodzić bo zarobki będą groszowe.

Coś o mnie:
Od 10 dni pomnażam mój kapitał i właśnie przez ten czas zdążyłem poznać ten serwis dosyć dobrze i opracować jedną innowacyjną metodę dodatkowego zarobku Smile


Co oferuje:

-Pomoc w założeniu konta,
-Pomoc w początkowym ogarnięciu serwisu,
-Metodę jak dodatkowo zarabiać z wyświetleń przysługujących nam z kupna pakietu reklam.
-Częsty support przez e-mail/gg/może w przyszłości skype.

Czego oczekuje:
-Rejestracji z mojego reflinka.

Dowód mojej wypłaty z tego programu pojawi się za kilka dni.

Kontakt: Pw forum/ [email protected]

Link do rejestracji: https://www.paidverts.com


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - dzemba - 07-09-2014 23:15

Nie zostaniesz mentorem dlatego że założysz temat i napiszesz "mentoruje", ludzie nie zlecą się jak muchy do gówna. Na forum jest pełno poradników dotyczących paidverts, a ty z tym tematem i swoim reflinkiem tylko śmiecisz. Dziesiątki osób, są na paidverts kilka razy dłużej niż ty, obracają kilka razy większymi kwotami niż ty, oraz ogarniają zasadę działania tego serwisu kilka razy lepiej niż ty.

(07-09-2014 21:28)Jayetsu napisał(a):  -Metodę jak dodatkowo zarabiać z wyświetleń przysługujących nam z kupna pakietu reklam.

Ludzie promujący ptp albo inne świństwa dostają bany, a pod CPM/reklamę serwis ten się w ogóle nie nadaje Big Grin wpłaciłem 100$ i mam około 100-150 wejść w mój link dziennie, nie no zarobi się na tym fortunę jak nic Tongue

Wszystkim wyjdzie lepiej jak przeczytają poradnik, niż zarejestrują się z twojego reflinka.
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - xardas1020 - 08-09-2014 09:43

wszystkie chwyty dozwolone Big Grin
jak każdy szuka refów bo z nich dodatkowe zielone albo do wypłaty albo do obrotu wewnętrznego


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - dzemba - 08-09-2014 10:06

To niech każdy który używa paidverts napisze, że zna super tajną metodę i założy temat, że mentoruje. Wtedy ciekawe czy mówił byś, że "wszystkie chwyty dozwolone" jak by połowa tematów dotyczyła mentorowania Tongue


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - xardas1020 - 08-09-2014 10:31

(08-09-2014 10:06)dzemba napisał(a):  To niech każdy który używa paidverts napisze, że zna super tajną metodę i założy temat, że mentoruje. Wtedy ciekawe czy mówił byś, że "wszystkie chwyty dozwolone" jak by połowa tematów dotyczyła mentorowania Tongue

tak czy tak bajzel na tym forum, użyj opcji szukaj to pokazuje kilka/kilkanaście tematów o jednej stronie, w kilku działach, po kilka w jednym dziale ale nie w koszu
na pomysły wpływu nie mamy, jedynie ekipa będzie miała więcej do sprzątania

poluzuj gacie szkoda się spinać


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - Jayetsu - 08-09-2014 22:24

(07-09-2014 23:15)dzemba napisał(a):  Nie zostaniesz mentorem dlatego że założysz temat i napiszesz "mentoruje", ludzie nie zlecą się jak muchy do gówna. Na forum jest pełno poradników dotyczących paidverts, a ty z tym tematem i swoim reflinkiem tylko śmiecisz. Dziesiątki osób, są na paidverts kilka razy dłużej niż ty, obracają kilka razy większymi kwotami niż ty, oraz ogarniają zasadę działania tego serwisu kilka razy lepiej niż ty.

(07-09-2014 21:28)Jayetsu napisał(a):  -Metodę jak dodatkowo zarabiać z wyświetleń przysługujących nam z kupna pakietu reklam.

Ludzie promujący ptp albo inne świństwa dostają bany, a pod CPM/reklamę serwis ten się w ogóle nie nadaje Big Grin wpłaciłem 100$ i mam około 100-150 wejść w mój link dziennie, nie no zarobi się na tym fortunę jak nic Tongue

Wszystkim wyjdzie lepiej jak przeczytają poradnik, niż zarejestrują się z twojego reflinka.
http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744

Uwierz mi że nie każdy lubi formę czytaną poradnika bądź jej nie rozumie. Z tej metody zarabia się dosyć małe/średnie sumy jednak na dłuższą metę jest to skuteczne, tak jest to legalne, sprawdzałem.

Nie zamierzam się spinać co o pozostałe zarzuty, walnąłeś posta masz +1 do statystyk, okey. Jednak na przyszłość skoro nie wypowiadasz się na "temat" nie wypowiadaj się w ogóle.


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - Karamber - 18-09-2014 12:22

ile można na tym zarobić ?


RE: Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - Punter - 18-09-2014 13:35

(18-09-2014 12:22)Karamber napisał(a):  ile można na tym zarobić ?
Zalezy ile zainwestujesz. Odsylam do mojego poradnika w sygnaturze.


Paidverts- Pomogę w ogarnięciu tego serwisu :) - Admin - 12-02-2015 13:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.