Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach (/Temat-Darmowe-doladowania-Paypal-w-wysokosci-5-do-wykorzystania-w-wybranych-sklepach-97618)

Strony: 1 2 3 4


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - VoreCC - 15-09-2014 13:04

A ja mam zweryfikowane powiązane z kontem bankowym i też swojego bonu nie otrzymałem beka


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - ravienne - 15-09-2014 13:08

Nie mam polaczonego konta z karta i nie dostalam

Wysłane z mojego Lenovo A820 przy użyciu Tapatalka


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - konrad123456789 - 15-09-2014 13:25

Też nie dostałem Angry


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - kariolmax - 15-09-2014 16:57

Piszcie tickety do PayPala bo to mogło być wyłudzenie adresów email PP, a co za tym stoi już mają Wasze imiona i nazwiska Smile


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - jacek2323244 - 15-09-2014 17:10

za póżno Tongue


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - kariolmax - 16-09-2014 12:32

A oto mail od supportu PayPala beka :
Cytat:Szanowny Panie xxxxxxxx ,

Dziękujemy za skontaktowanie się z firmą PayPal w sprawie kuponu promocyjnego na 5 USD.

Panie Karolu, rozumiem, że chodzi o informacje, które pojawiły się w internecie na temat promocji, w której można otrzymać 5 USD.

Oferta została wysłana do wybranych użytkowników za pomocą osobnej komunikacji email i jeśli klient go nie otrzymał, nie bierze udziału w tej promocji, która generalnie nie była przeznaczona na rynek polski. Sprawdziłam Pańskie konto PayPal i widzę, że nie otrzymał Pan od nas wiadomości email zapraszające do wzięcia udziału w promocji.

Jeżeli nie dostał Pan zaproszenia do wzięcia udziału w promocji w wiadomości email wysłanej na adres rejestracji konta, oznacza to, iż nie jest Pan w grupie osób, do których została ona skierowana.

Firma PayPal organizuje wiele promocji i dodatkowych ofert. Jestem przekonana, iż będzie jeszcze wiele możliwości do pozyskania rabatów.

Apeluję również o ostrożność oraz weryfikowanie wiarygodności źródeł informacji dotyczących naszych promocji. Informacje podawane na forach internetowych, których źródła są trudne do zweryfikowania, mogą bowiem stwarzać korzystne warunki dla ataków hackerskich.

Dziękuję i pozdrawiam.

Z poważaniem
Ewelina Sobel
Dział Obsługi Klienta
PayPal

Copyright © 1999-2014 PayPal. Wszelkie prawa zastrzeżone.
PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.,
Société en Commandite par Actions.
Oficjalna siedziba: 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Luxembourg,
R.C.S. Luxembourg B 118 349.



RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - konrad123456789 - 17-09-2014 03:56

Czyli lipa, nie dostaniemy xD


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - VoreCC - 17-09-2014 05:53

Nie było skierowane na rynek polski? Ankietę wypełnialiśmy w języku polskim, nagrodę wybierałem w języku polskim, cały interfejs był przetłumaczony na język polski, jeszcze pisało że dziękują i wybraną nagrodę dostarczą drogą elektroniczną beka

Zawiodłem się na PayPal, facepalm


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - haha40027 - 17-09-2014 06:22

Skoro nie było dla wszystkich to czemu żadnego info na ten temat nie zamieścili?

Ah, te cwaniactwo Undecided


RE: Darmowe doładowania Paypal w wysokości 5$ do wykorzystania w wybranych sklepach - konrad123456789 - 17-09-2014 06:25

Za dużo osób skorzystało i nie chcą się przyznać. Wolą coś wymyślić i sprawę dać w zapomnienie.