Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Aż 60% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek:
Poradnik
Aż 60% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) (/Temat-Az-60-znizki-na-serwery-w-MyDevil-net-najszybszy-hosting-WWW-w-Polsce-97597)



Aż 60% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) - linoskoczek - 07-09-2014 15:00

[Obrazek: logo.png]

MyDevil.net to aktualnie najszybszy hosting WWW w Polsce.
Serwery ulokowane w ATMANie, dyski SSD oraz Nginx zamiast Apache2 gwarantują dużo szybsze działanie strony oraz mniejsze obciążenie dla zasobów. Dodatkowo, MyDevil.net oferuje wiele udogodnień takich jak autorski panel administracyjny (DevilWEB2), dostęp do konta poprzez SSH, zarządzanie ustawieniami specjalnym poleceniem 'devil', wsparciem wielu języków programowania i wymieniać możnaby jeszcze dłuższy czas.

Przekładając to na przykład z życia: miałem hosting WWW (jakiś mniejszy pakiet) i WordPress przy kilku tysiącach UU dziennie sukcesywnie obciążał procesor aż do 100%, czyli limitu, jaki miał mój pakiet hostingowy. W godzinach szczytu strona była niemal niemożliwa do przeglądania. Po przejściu na najmniejszy pakiet hostingowy w MyDevil.net zużycie procesora oscyluje w granicach kilku % i strona działa bez żadnych zacięć. Jeśli komuś zależy na jakości, a nie tylko na cenie, to MyDevil będzie idealnym wyborem.

Najtańszy pakiet przy użyciu dwóch poniższych kodów obniża cenę najmniejszego pakietu z 150zł rocznie do 102. Oszczędność - ponad 30%.

[Obrazek: mydevil.png]

Zobacz czym różni się konto Shell w MyDevil.net od typowego hostingu WWW.



RE: Do 65% zniżki na nowe serwery w MyDevil.net - Sentinel98 - 07-09-2014 20:10

Dzięki sam korzystam i polecę mydevil Jerk2


RE: Do 65% zniżki na nowe serwery w MyDevil.net - Futers - 07-09-2014 21:26

(07-09-2014 20:10)Sentinel98 napisał(a):  Dzięki sam korzystam i polecę mydevil Jerk2

Na pewno lepiej niż w home facepalm


RE: Do 65% zniżki na nowe serwery w MyDevil.net - linoskoczek - 07-09-2014 22:28

MyDevil to jak na razie najlepszy hosting z jakim się spotkałem. Wcześniej nie interesowali mnie ze względu na to, ze myślałem "po co mi konto shell, ja chce WWW", a dopiero po sprawdzeniu ich oferty zobaczyłem, że to www w dużo lepszym znaczeniu.


RE: 30% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) - linoskoczek - 25-03-2016 11:05

Cytat:Wielkanoc z MyDevil.net
Z przyjemnoscią informujemy, że od 2016-03-24 godziny 11:00 do 2016-03-31 godziny 23:59 trwa promocja Wielkanoc z MD (cena zostaje obniżona aż o 50%) na nowe jak i przedłużane konta hostingowe MyDevil oraz konta VPN.
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej świątecznej promocji!
Regulamin promocji:
https://www.mydevil.net/regulaminy,10.html.

Smacznego jajka oraz mokrego śmigusa dyngusa życzy MyDevil.net.



RE: 30% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) - miras4567 - 03-04-2016 06:00

Też polecam mydevill. To bardzo dobry hosting i bardzo dobry kontakt z administracją Huh


RE: 30% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) - linoskoczek - 23-04-2016 14:10

Cytat:Promocja "Mega Migracja"

Mamy nową promocję obniżającą o 40% cenę pierwszego okresu rozliczeniowego (do wyboru: 1 miesiąc, 6 miesięcy, 12 miesięcy) nowych kont hostingowych MyDevil.net.
Mało tego, w ramach konta hostingowego wykupionego w promocji oferujemy darmową migrację BEZ LIMITÓW Twoich witryn oraz poczty na nasz hosting!

Pamiętaj, że polecając nasz hosting otrzymujesz w wPLN 20% wpłaty za pierwszy okres rozliczeniowy i 10% następnych wpłat z zamówień przy których został podany Twój kod polecającego.
Mało tego, osoba która skorzysta z Twojego kodu polecającego otrzyma na start 20% zniżk i przy zapłacie za pierwszy okres rozliczeniowy (tak więc przy obecnej promocji cena dla niej obniży się o 60%).

Promocja 40% dotyczy również nowych kont usługi VPN.

Promocja trwa do 30.04.2016 godziny 23:59, nie przegap okazji.



RE: Aż 60% zniżki na serwery w MyDevil.net (najszybszy hosting WWW w Polsce) - MyDevil.net - 24-04-2016 17:17

W razie pytań zapraszamy do kontaktuSmile