Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]LFE za sms! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]LFE za sms! (/Temat-Zamkniety-LFE-za-sms-9758)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]LFE za sms! - cinexik - 04-07-2010 12:18

WitamSmile
Wpadłem na pomysł, aby móc kupować LFE za prawdziwe pieniądze np. SMS bądź przelew.
Byłby to dobry pomysł, dla Admina, jak i dla użytkowników.
Ceny zostawiam do uzgodnienia Adminowi, jeśli ten pomysł zostanie zaakceptowany.


RE: LFE za sms! - kwasu123 - 04-07-2010 12:25

Mysle ze nie powinno tak byc, poniewaz, ktos kto wogóle nie jest aktywny i jest bardzo rzadko na forum to moze sobie kupic LFE$ i miec dostęp do wszelkiego rodzaju przywilejów na forum. A ten co klika w reklamy i bierze udział w konkursach musi sie wysilac aby zdobyc te LFE$.

To jest tylko moje zdanie Smile


RE: LFE za sms! - kreatywny - 04-07-2010 12:27

Byłby to jakiś dodatkowy przychód dla forum aczkolwiek wdg mnie mało osób będzie kupowało za kase te LFE$
Jeśli dzięki tej zebranej kasie uda się wykombinować jakies koszulki bądz kubki z logo LFE.eu to jak najbardziej
Ale głos nalezy do admina więc zobaczymy
A co do aktywności graczy kupno LFE powinno być ograniczone np max.100 na miesiąc


RE: LFE za sms! - Grabowkers - 04-07-2010 12:31

Zgadzam się z kwasu123
Teraz zdobywanie LFE$ wymaga aktywności na forum, a chyba o to chodzi na takich stronach. Patrząc na to z innej strony to czy zapłaciłbyś w ten sposób za LFE$? Bo ja raczej nie Tongue


RE: LFE za sms! - cinexik - 04-07-2010 12:41

ja bym nie zaplacil xD
ale byłby jakiś tam dochod dla forum..
poza tym, przeciez wystarczy być na tym forum minute na 5h, i wcisnac sobie reklameBig Grin

to jest tylko pomysł, jeśli się Wam nie podoba, to nie trzeba go przecież wtaczać w życie, więc piszcie;]


RE: LFE za sms! - Yanke$ - 04-07-2010 13:00

Zamiast 'nikt by nie kupił' napiszmy po prostu, czy sami byśmy to zrobili (wtedy będzie jasne, czy jest sens)

JA BYM NIE WYSŁAŁ Smile

Poza tym, myślę, że sugestia nie przejdzie, bo mija się to z celem. Big Grin


RE: LFE za sms! - Lev - 04-07-2010 13:06

Rzeczywiście - forum mogłoby zarobić. I to jedyny plus.
Dalej same wady - za LFE można wykupić operatora, dostęp do strefy VIP.
Możliwości te powinny przysługiwać aktywnym i inteligentnym user'om.
Gdyby na stanowisko operatora czy VIPa dostawał by się każdy kto zapłacił kilka złoty zapanowałby chaos.
Zdecydowanie na nie.


RE: LFE za sms! - pkrecik6 - 04-07-2010 13:27

Bardzo głupi pomysł bo z sms jeszcze jest Vat który nie idzie dla przykładowo banana a nie mam zamiaru jeszcze nadpłacać .

Co do przelewu wypowiem się, że jeżeli Admin będzie chciał to zrobi coś takiego że jeżeli ktoś chce pomóc w utrzymaniu Forum to może taką i taką maksymalną dotację zrobić a on da np. kilka lfe .


RE: LFE za sms! - paskur - 04-07-2010 13:28

Ja bym pewnie kupil dlatego jestem na nie Big Grin


RE: LFE za sms! - Marczyk - 04-07-2010 13:30

Ja natomiast uważam że nie jest to zły pomysł, tylko pod warunkiem że możemy je wykupić po osiągnięciu powiedzmy 100-150LFE$.(niekoniecznie minie to się z celem ponieważ za 1/2 ceny możemy wykupić Premium na TB czy TaG)
Szkoda że sprawa koszulek stanęła w miejscu, bo myślę że sporo użytkowników zakupiło by je za 100% ceny. Od razu bym zaproponował konkurs na projekt koszulki LFE.
Pozdrawiam